СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВправи на силу


Вправи на силу потрібні, щоб підтримувати хорошу фізичну форму. Щоб розвинути силу слід удатися до виконання вправ, які робляться циклічно. Програма тренування може складатися з віджимань, скресного кроку. Початкове навантаження має бути мінімальним, а потім збільшуватися у міру отримання результатів, як тільки у вас виходить справлятися з великими навантаженнями.

У разі, якщо окремі групи м'язів розвинені погано, то треба обов'язково приділити їх тренуванню особливу увагу, але при цьому загальне навантаження має бути зменшене.
Мускульна сила є однією з головних умов для розвитку потужності, оскільки в комплексі зі швидкістю сила збільшує потужність. Тому такі важливі вправи на силу. Успіх у бою може бути досягнутий у разі одночасного розвитку високої швидкості, сили, витривалості.

Силові вправи з додатковою вагою на м'язи грудей і плечей необхідно виконувати, застосовуючи снаряди, які важать половину вашої ваги плюс п'ять кілограм, для ніг потрібно 75 відсотків ваги тіла плюс п'ять кілограм.

Тренери радять виконувати нижче вказані вправи на силу, які спрямовані на розвиток різних м'язів.

Перше - м'язи ніг. Для розвитку м'язів ніг можна застосовувати качиний крок, тобто рух в пів присяді, а ще присідання, біг, стрибки. Стрибки добре розвивають певні групи м'язів. У тренуваннях можна застосовувати стрибки з місця в довжину, стрибки з поперемінним випадом ніг вперед, стрибки "жабою", через скакалку, стрибки з додатковою вагою.

Присідання теж можуть бути самими різними: прості, присідання з штангою, присідання з підйомом на носки і поворотом тулуба. Усі ці вправи на силу можуть бути застосовані з метою розвитку м'язів ніг і тазу.

Друге - м'язи попереку і пресу. Для розвитку цих м'язів найкраще підходять такі вправи, як віджимання, нахили з вантажем, підтягування, підйом ніг, корпуси в положенні лежачи, "куточок", підтягування ніг до живота у висі.

Третє - м'язи рук. Для розвитку м'язів рук застосовують роботу з штангою і гирями, підтягування, віджимання, стійки на руках, штовхання ядра. Усі вказані вправи на силу добре розвивають м'язи рук і плечей, а ще добре зміцнюють суглоби. Комплекс вправ на розвиток сили можна застосовувати без додаткової ваги з снарядами. Результативними в даному випадку будуть заняття на перекладині. При цьому перекладина має бути на такій висоті, щоб ноги не діставали до землі у висі. Вправа полягає в підтягуванні на перекладині до моменту торкання її своїм підборіддям.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації