СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ


Що таке стимулятори ерекції?


Стимулятори ерекції – це велика група лікарських препаратів, що використовуються чоловіками для відновлення сексуальної функції. Після застосування вони сприяють підвищенню лібідо (сексуального бажання), посилення еякуляції (виділення насіннєвої рідини) і, власне, поліпшення ерекції (еректильної функції). Іншими словами, ці ліки допомагають добитися позитивної реакції на природне статеве збудження.

Найбільш затребувані в даний час стимулятори ерекції або стимулятори еректильної функції для чоловіків – це інгібітори ФДЕ5. До них відносяться продукти таких речовин, як силденафілу (Сігала 100) і тадалафілу (Ескулап). Їх перевага полягає у швидких результати: ефективно вживаються незадовго до планованого статевого акту за 15-30/30-60 хвилин в залежності від конкретного препарату.

При цьому важливо, що стимулятори для ерекції, як силденафіл і тадалафіл, не викликають безконтрольної ерекції. Вони впливають тільки природним шляхом: дають ефект, коли чоловік відчуває сексуальне збудження, а коли статевий акт закінчується, член повертається у звичний для нього розслаблений стан; – без наслідків у вигляді дискомфорту, роздратування або больових відчуттів.

Механізм дії цих стимуляторів ерекції ґрунтується на інгібуванні ФДЕ5 (фосфодіестерази 5 типу) специфічної до цГМФ (циклічного гуанозинмонофосфату), що після застосування посилює релаксацію оксидом азоту гладких м'язів кавернозного тіла і збільшують кровотік у статевому члені.


Класифікація стимуляторів ерекції


За структурою розділяють синтетичні (синтезовані або модифіковані в лабораторних умовах) і природні (складаються з природних компонентів) типи стимуляторів ерекції: перші – це різні штучні препарати, включаючи вище згадані Сігалу 100 і Ескулап, а другі – переважно натуральні продукти, як Веромакс, Лаверон, Огоплекс або Оргазекс.

По впливу, в свою чергу, відрізняють або відразу, або відстрочено діючі види стимуляторів ерекції: до "швидких" належать речовини, що дають ефект після одноразового вживання, а до "повільних" – ті котрі вимагають тривалого терапевтичного застосування. Різниця між ними полягає в призначенні: обидва види актуальні в медицині, ось тільки один, як правило, використовують для "прямого" посилення ерекції (внаслідок поліпшення роботи статевої системи), а інший для "опосередкованого" (за рахунок усунення захворювань статевої системи).

Форми випуску стимуляторів ерекції – різноманітні тверді (таблетки, капсули, порошки для перорального прийому) або рідкі (ліофілізати і готові розчини для перенторального введення). Наприклад: силденафіл 50 мг в таблетках під торговою маркою Віагра або бремеланотид – він же ПТ-141 в діжках по 10 мг.


Де купити стимулятори ерекції


Замовити стимулятори ерекції можна в інтернеті без зайвих ризиків, що хтось про це взнає. В інтернет-магазині спортивної фармакології спеціально передбачена комплексна система захисту, що виключає ймовірність витоку конфіденційних даних.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації