СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна бігову доріжку тримати на балконі?


Бігова доріжка - гігант серед домашніх тренажерів. Навіть в складеному вигляді вона вимагає досить солідного простору. Спробуй-но втиснути її в шафу!

Але, може, проблему вирішить балкон? Змушені вас засмутити...


Чи можна бігову доріжку тримати на балконі

Чому не можна зберігати тренажер на балконі

 

Для зберігання тренажерів більш-менш годяться тільки опалювальні і сухі лоджії. Балкон, нехай навіть із заскленням-погане місце для доріжки. І-ось чому.

Конструкція даного пристрою не терпить вогкості і температурних перепадів.

Вогкість (в тому числі - не тільки волога опадів, але і конденсат) згубна для металевих деталей, які схильні до корозії. Холод небезпечний для змащення, яке виконує роль розділового агента і захищає частини механізму від тертя. На морозі мастильний матеріал здатний затвердіти, причому грунтовно - його потім буде вкрай нелегко вичистити.

Силіконові спреї бояться не стільки холоду, скільки спеки. Їх небажано піддавати дії прямих сонячних променів і високих температур (більше 30 градусів цельсія).

Якщо раптом виникає жорстка необхідність якийсь час протримати бігову доріжку в холоді - наприклад - в період косметичного ремонту квартири - її слід ретельно закрити і не експлуатувати.


Компактна альтернатива біговій доріжці


Як же бути? Відмовитися від прекрасної ідеї домашніх тренувань? Ні в якому разі!

Просто підберіть собі інший, менш габаритний кардіотренажер.


Варіантів безліч, розгляньте хоча б наступні:


  • еліпсоїд;
  • Велоімітатор;
  • степпер.

Еліпсоїд і велотренажер Ще відносно великі, а ось степпер - зовсім малюк. Деякі його моделі вільно помістяться навіть під ліжком.

Так, бігова доріжка дозволяє тренуватися більш інтенсивно і ефективно, але непоганих результатів цілком реально домогтися навіть на найпростішому пристрої для кардіо. Головне - займатися регулярно, не давати собі лінуватися!


Удачі вам!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації