СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за 2 тижні на 7 кг


Для того щоб після схуднення вага не поверталася, робити все потрібно правильно. Особливо уважно слід підійти до термінів і кількості кілограмів, які ви бажаєте скинути. Відповідно, перш ніж вибирати ту чи іншу методику, потрібно з'ясувати, скільки у вас часу і який результат ви хочете бачити.

Нерідко бажання знизити вагу з'являється перед важливою подією. У такій ситуації, як правило, обмежений час, а значить, доведеться використовувати всі можливі методи. Для цього спробуємо розібратися, як схуднути на 7 кг за два тижні, використовуючи дієту і фізичні вправи.


На скільки можна схуднути за два тижні


як схуднути за 2 тижні на 7  кг

В першу чергу спробуйте з'ясувати, на скільки можна знизити вагу за такий короткий термін. У середньому організм здатний за добу спалити не більше 300-350 грамів жирової тканини. Відповідно, за 14 днів ви зможете втратити близько п'яти кілограмів. Таких результатів можна досягти, якщо використовувати фізичні вправи і з їх допомогою запускати процес жироспалювання.

Але можна поступити інакше. За цей же період можна знизити вагу і на більшу кількість кілограмів. Для цього достатньо звернутися до дієтолога і з'ясувати, як схуднути на 7 кг за два тижні. Як правило, проводиться розрахунок калорій, необхідних для вашого організму, і складається меню, що забезпечує дефіцит. За рахунок цього буде відбуватися не тільки спалювання жирової тканини, але і виведення зайвої рідини і шлаків, що суттєво покращить результати.


Як швидко схуднути на 7 кілограм за 2 тижні


Отже, ми з'ясували, що для швидкого зниження ваги потрібно використовувати всі можливі методи. Для тих, хто з'ясовує, як схуднути на 7 кг за два тижні, відповідними будуть дієти та розвантажувальні дні. Зверніть увагу, що під час останніх бажано не відвідувати тренажерні зали, так як це буде занадто високим навантаженням для організму.


В ідеалі ви можете скористатися наступною схемою:

  • біг вранці протягом 30-60 хвилин через день;
  • силові вправи через день;
  • розвантажувальні дні окремо від тренувань;
  • підвищене споживання рідини;
  • використання біологічних добавок.

Особливо уважно потрібно підійти до останніх. Приймати їх можна довго, але навіть за два тижні буде видимий ефект. Вже після прийому першої капсули жироспалювача ви відчуєте прилив сил, а значить, зможете інтенсивно тренуватися, крім того, вони чудово пригнічують апетит.

Популярністю користуються такі препарати, як Hellfire, Methyldrene-25, Diablos Hyperburn V-10, Simpatoterm Lux. Вони сприяють стимуляції обміну речовин і прискорення метаболізму. За рахунок цього клітини жиру розщеплюються, що призводить до викиду енергії. Основними компонентами є екстракти зеленого чаю, ефедри, гіркого апельсина, аралії, гуарани і так далі. Все це позитивно позначається на роботі внутрішніх органів і стимулює зниження ваги.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації