СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВіджиманнями можно накачатися?


Як накачатися віджиманнями наші фахівці розповідять нижче. Віджимання є дуже корисними вправами, оскільки задіюють фактично усі групи м'язів. У дії знаходиться спина, прес, ноги, руки, груди. Остання "прокачується" краще всього при виконанні віджимань. Але незважаючи на усю корисність віджимань, накачатися застосовуючи лише одну вправу у вас не вийде. Та зате ви зможете отримати хороший рельєф грудних м'язи і істотно поліпшити прес.

У випадку, якщо у вас є фізична підготовка, то зможете віджатися від підлоги більше двадцяти разів. В даному випадку в роботу вступають повільні м'язи, які у відмінності від швидких м'язів застосовують для енергії і живлення жир, що відклався. Здібності до гіпертрофії (ріст маси м'язів) у них низькі. Тому віджимання найбільш корисні під час сушки. Але набрати зайвих кілограм сухих м'язів буде складний, якщо не застосовувати те, що обтяжило.

Щоб поліпшити результат і накачатися віджиманнями, пропрацювати не просто м'язи грудей, але і накачатися віджиманням слід міняти положення рук, звужуючи або розширюючи відстань між ними.

У разі широкого розташування рук ви зробите акцент на м'язи грудей і спини. При вузькому ви більше задіюйте м'язи рук.

Щоб отримати ідеальне тіло, техніка виконання вправ має бути бездоганною.


Як накачатися віджиманнями?


Якщо під рукою немає нічого за винятком підлоги і бажання змінити власне тіло, не варто розстроюватися, оскільки цього цілком достатньо.

Треба задуматися про своє харчування, оскільки воно відіграє важливу роль, якщо ви хочете накачатися віджиманнями. Обов'язково ознайомтеся з програмами харчування і тоді ви зможете знайти найбільш оптимальний для себе варіант. Спортивне харчування має бути досить калорійним і насиченим білком.

Щоб запобігти звиканню і тренуванням по колишньому давали результат систематично ускладнюйте віджимання і міняйте свій комплекс вправ. За один підхід слід робити не більше п'ятнадцяти повторів. У разі, якщо виходить більше, то додайте , вагу на спину або віджимайтеся поставивши ноги на стілець, або можна віджиматись на одній руці.
Під час заняття кожного разу слід викладатися на повну. Слід по можливості працювати повністю.

Оскільки без болю і подолання себе росту м'язів просто не буде.
Одних віджимань буде замало, а з цієї причини слід ввести додаткові вправи. Хорошою допомогою можуть стати турнік і бруси. Але якщо у вас їх немає, то можна просто додати віджимання від стіни, віджимання на одній руці, віджимання з руками на рівні поясу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації