СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕBody Solid


Фірма Body Solid не потребує представлення – багато сотні залів обладнані різними тренажерами цього бренду, а також стійками, дисками, гантелями та іншими видами спортивного інвентарю. Тренажери Body Solid, призначені для опрацювання певних м'язових груп, що включають в себе лави GAB39 і Powerline PAB139 і безліч інших моделей універсального чи спеціалізованого типу. Як доповнення до обладнання, можна добрати стійку для вантажів або гантелей і вантажний стек. На сьогоднішній день найдорожче обладнання – універсальний силовий комплекс BodySolid G9S.Силовий комплекс Body-Solid G9S дозволяє виконувати такі вправи, як прямий жим на груди і жим під різними кутами, жим на плечі, тягу в нахилі або до живота, жим ногами і жим гомілками. При цьому співвідношення ваг становить два до одного, а навантаження може досягати 420 фунтів.

Сучасна ефективна конструкція забезпечує широку амплітуду рухів і дозволяє налаштувати тренажер для будь-якого спортсмена. Блокова система відкриває можливості глибокого детального опрацювання різних м'язових груп. Для роботи з м'язами середньої і нижньої частини спини найкращим чином підходить вправа на веслування, яка не вимагає від спортсмена сідати на підлогу. Досить просто взятися за середину рукояток. Система для жиму ногами і роботи з литками дозволяє працювати з вагами від 95 до 190 кілограмів в співвідношенні два до одного. При цьому траєкторія рухів знижує навантаження на хребет і дозволяє працювати з певними м'язами ніг.

Настройка забезпечує комфортні умови для спортсменів з різними фізіологічними даними. Механізм виконання рухів на зведення рук дозволяє змінювати опір в залежності від точки траєкторії і підлаштовувати навантаження під кожну руку окремо. Комфортний рівень висоти розташування рукояток при виконанні вправи забезпечується за допомогою регулювання сидіння.Похила лава Body-Solid ProClub SIB359G – це модель серії Pro Club Line, призначена для жиму штанги під різними кутами. Даний тренажер є професійною моделлю, має високоміцну раму і регулювання висоти сидіння. Конструкція важить 75 кілограмів і має габарити 165 х 76 х 20 см або 113 х 30 х 13 см.Тренажер Body-Solid ProDual DPCC-SF-це представник лінійки ProDual, призначений для чудового опрацювання м'язів грудей і плечей. Конструкція вантажноблочної станції складається з відсіку з вантажами, діапазон ваг становить 95-141 кілограм. Високоміцна сталева рама і виті сталеві троси гарантують надійність і безпеку, а регулювання висоти блоку включає десять положень, що дозволяє досягти оптимальної зручності при роботі. Тренажер важить 108 кілограмів, габарити 200 х 35 х 39 см.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації