СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕKettler Classic


Спеціалізовані силові тренажери відмінно виконують функції міні-станції для домашніх занять спортом. Силовий тренажер Kettler Classic об'єднує в собі функції тренажера і силового обладнання. Він може використовуватися у вільному від обтяження вигляді або працювати на забезпечення силового навантаження на м'язи (при наявності укріплених на штангах тренажера дисках). Спеціальні кріплення на тренажері дозволяють самостійно вибирати і встановлювати вагу обтяження. Перевага силового тренажера — жимова лавка з регульованим рівнем нахилу спинки до положення лежачи, сидячи, під кутами 45 і 30 градусів.


Призначення силової станції Kettler Classic:


Для культуризму та фітнесу-збільшення м'язової маси і сили, поліпшення рельєфу, загального зміцнення м'язів.

Рекомендоване місце розміщення: це тренажер для будинку-квартири або котеджу.


Користувачі:


Тренажер найбільше підходить для юнаків і для чоловіків, які б бажали мати можливість в домашніх умовах підтримувати спортивну форму. Kettler Classic придатний також для жінок, що займаються фітнесом і культуризмом.


Kettler Classic

Можливість виконання вертикальної тяги дозволяє ефективно накачувати м'язи плечей, рук і спини. Згинання та розгинання стегон забезпечують навантаження на м'язи ніг, створюючи їм красиву і підтягнуту форму. Деяким буде цікаво наявність тренажера з вільними вагами для виконання вправи "Метелик". Професійні тренувальні центри Kettler Classic являють собою багатофункціональні силові тренажери, в яких встановлені вільні ваги і є сталеве зачохлення стека. Такий тренажер обладнаний складаною лавою, регульований нахил якої дозволяє встановлювати 11 рівнів нахилу спинки. Максимальне навантаження, яке витримує лава — 130 кг

Такий тренажер оснащений регульованим агрегатом для м'язів ніг і блоком для тренування м'язів плечового пояса, має пристосування Батерфляй з регульованими важелями. Стійки для штанги можуть змінюватися по висоті за допомогою скоб для фіксації штанги. Додатково можливо докупити з опцією установка штанги з млинцями. Максимальне навантаження, яке витримують стійки – 120 кг, ваговий стек – до 60 кг. Робочими станціями такого тренувального центру є верхній блок, блок для ніг і батерфляй. Після закінчення тренування тренажер компактно складається – з піднятою лавою, він займає мінімум місця в кімнаті.

Важить тренажер 75 кг, в складеному вигляді його габарити займають місце 135 х 104 х 200 см. для роботи тренажера необхідно вільний простір розміром 250 х 104 х 200 см.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації