СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРозгинання рук на верхньому блоці стоячи


Вправа розгинання рук на верхньому блоці стоячи спрямована на качання тріцепса, ця вправа є повністю ізолюючою, дає основне навантаження тільки на латеральний пучок тріцепса. Саме вона добре помітна на зовнішній стороні плеча при погляді на людину спереду. Основне призначення цієї вправи - надання рельєфу і форми.


розгинання рук на верхньому блоці стоячи
Основні м'язи: триціпси (особливо латеральні пучки)


Допоміжні м'язи: ліктьовий м'яз.


Техніка виконання розгинання рук на верхньому блоці стоячи


Вправа виконується на блоковому пристрої, до троса якого прикріплена D -образная рукоять. Підійдіть до тренажера так, щоб робоча рука опинилася в одній площині з його тросом, однойменною ногою декілька відступите назад, щоб не заважати собі під час розгинання руки. Корпус нахилите вперед, інакше виконувати вправу буде незручне. Однією рукою тримаєтеся за станину тренажера, а інший візьміть рукоять нижнім хватом, щоб долоня і великий палець були спрямовані у вашу сторону, потім, зігнувши руку і привівши лікоть до тулуба, натягніть трос і підведіть вантажі над упорами. Таке початкове положення.

Вдихніть, і на затримці дихання потягніть рукоять вниз, розгинаючи руку в ліктьовому суглобі. До кінця випрямивши руку, видихніть, і, після нетривалої паузи починайте згинати руку у зворотному напрямі. Під час негативної фази не дозволяйте вантажу тягнути вашу руку, чиніть опір, намагайтеся прикласти максимум зусиль для того, щоб утримати рукоять. Зрозуміло, негативна фаза повинна тривати як мінімум в два рази довше за позитивну. Виконавши усі заплановані повторення однією рукою, оберніться до блоку іншою стороною і повторите усе знову.

Рекомендації: увесь час виконання вправи спіна повинна знаходитися в тому положенні, яке приймалося спочатку, ніяких рухів в попереку не допускаються. Зап'ясток строго фіксований до кінця вправи, а лікоть щільно притиснутий до тулуба. Якщо ви "відпустите" лікоть, в тренувальний процес відразу ж включаться м'язи спини, а при рухах в променезап'ястковому суглобі - м'язи передпліччя. Ці помилки вимушено виникають при роботі з надмірно великою вагою, так що не навантажуйте тренажер, використовуйте вагу, яка дозволить вам технічний виконати вправу 10-12 разів.

Черговість: у кінці тренування, після важких жимовых і розгинальних вправ, в комплексі, наприклад, з "задніми" віджиманнями від лавки і французьким жимом, або жимом вузьким хватом і розгинанням руки з гантеллю.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації