СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРозгинання руки із за голови з гантеллю


Розгинання руки із за голови з гантеллю у бодібілдінгу ця ізолююча вправа застосовується для опрацювання рельєфу тріцепса, роздільного тренування правої або лівої руки, якщо одна з них відстає. Основне навантаження тут доводиться на верхню і середню частини тріцепса, що і призводить до їх видимого відмежування один від одного, чіткого промальовування контурів усіх основних пучків.

розгинання руки із за голови з гантеллю

Основні працюючі м'язи: тріцепс (усі пучки, але внутрішній у меншій мірі)

Допоміжні: ліктьовий м'яз.
Техніка виконання розгинання руки із за голови з гантеллю


Сядьте на край лавки, прийміть стійке положення, міцно упріться ступнями в підлогу. Візьміться за гриф гантелі тією рукою, яку маєте намір качати, витягніть її над головою так, щоб лікоть був розігнутий. Хват гантелі нейтральний - долоня і великий палець повернені у бік власного тіла. Корпус прямий, спина злегка прогнута в попереку.

Зробивши вдих, опускайте з цього положення гантель за голову, стежачи за відсутністю рухів в плечовому суглобі, якщо ж, особливо на перших порах, важко цього уникнути, притримуйте лікоть іншою рукою. Гантель опускається вниз або по прямій (до відповідного плеча), або по злегка викривленій (до хребта) траєкторії. Вдих бажано робити у момент згинання руки з тим, що обтяжило, видих, навпаки, у момент її розгинання. У нижній точці в паузі немає необхідності, досягнувши її, відразу ж розгинайте руку назад, до повного розпрямлення в ліктьовому суглобі.

Ось у цей момент бажано зупинитися і ще сильніше напружити відповідні м'язи, потім знову зробити згинання руки в лікті до тих пір, поки тріцепс немов би "задерев'яніє", але не більше 10-12 разів. Повністю попрацювавши над однією рукою, переходите до іншої.

Не нахиляйте тулуб вперед або назад, інакше ви можете просто втратити рівновагу і звалитися з лавки. Крім того, згорблення спини дає непотрібне навантаження на хрящові диски хребта. Не згинайте і не розгинайте зап'ясток, уникайте рухів в плечовому суглобі.

Черговість: вправу краще всього виконувати другим після жимів з штангою для тріцепсів або "задніх" віджимань від лавки, а закінчувати комплекс ізолюючою роботою на блоці. Крім того, можливий і такий варіант, коли описана вправа є основною, наприклад, під час легких тренувань, роботи над рельєфністю м'язів, або при складанні тренувальних комплексів для жінок.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації