СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕФранцузький жим сидячи


Вправа французький жим сидячи, дуже ефективна для качання тріцепсів, а вони, як відомо, складають дві третини від загального об'єму плечових відділів рук. Виконувати французький жим рекомендується в положення сидячи на лавці з низькою спинкою. На відміну від положення стоячи, жим сидячи має ряд переваг :


Французький жим сидячи- дозволить уникнути травм;

- вам не потрібно буде думати про збереження рівноваги під час вправи;

- дасть можливість краще сконцентруватися на виконанні жиму.


Техніка виконання французького жиму сидячи.


Для контролю фтехніки виконання вправи, лавку краще поставити перед дзеркалом.

1. Використовуйте для французького жиму ЕZ –гриф, це дозволить кистям розташувати під таким кутом, який зробить на них найменший тиск. Використання прямого грифа можливе, але не дуже зручне.

2. Сидячи на лавці з низькою спинкою, щільно притисніться до неї свою спину. ЕZ -гриф візьміть хватом згори. Далі підніміть його над головою, неначе ви виконуєте жим сидячи.

3. Утримуючи плечовий відділ перпендикулярно підлозі, згинайте руки, стежачи за рухом грифа за голову і назад. Рух має бути дугоподібним.

4. Опускати гриф слід як найнижче за голову. Якщо ви використовуватимете трапеції або шию для підкидання ваги вгору, то можете отримати серйозну травму. Слід бути обережним під час наближення нехватки сил. Не погано було б, якщо б за вашою спиною стояв досвідчений напарник, і страхував вас.

5. Не варто розслабляти лікті у верхній точці амплітуди, оскільки, по-перше, це дає можливість відпочити вашим м'язам, а, по-друге, може привести до болів в ліктьовому суглобі або запалення.

Перед виконанням французького жиму для розвитку трицепсів ретельно підготуйте лікті, зробивши пару сетів розминок.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації