СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОдяг для бодібілдінгу


Перший етап тренувань, який грає важливу роль, - це вибір одягу. Яким він має бути?
Одяг для бодібілдінгу обов'язково має бути зручним. Спортсмен приходить в зал для того, щоб тренуватися, а не робити враження на присутніх в залі. Зручна форма для тренувань допомагає уникнути багатьох проблем і захистити тіло від ушкоджень.

одяг для бодібілдінгу

Багато майстрів бодібілдінгу вважають за краще, щоб тренувальний одяг був зшитий з натуральних тканин. Під час тренувань бодібілдер дуже сильно потіє, тому одяг повинен максимально добре вбирати піт і при цьому дозволяти шкірі дихати.
Ні в якому разі одяг для бодібілдера не повинен сковувати рухи. Також він не має бути надмірно вільним, оскільки спортсмен може зачепитися за край або виступ станка і тим самим травмувати себе.

Найоптимальнішим варіантом одягу в теплому залі вважається майка, шорти і кеди. У залі з температурою нижче 15 градусів треба використовувати екіпіровку, яка здатна захистити від переохолодження м'язів. Найчастіше це байкова кофта, спортивні штани і кросівки.

Варто акцентувати увагу на взутті. Для занять бодібілдінгом краще брати легке дихаюче взуття, наприклад, кеди або кросівки з легкою і прямою підошвою. Це треба для того, щоб при піднятті ваги можлива була хороша фіксація ніг. Варто повністю уникати тапочок і сланців, оскільки це негігієнічно і украй незручно.

У тому випадку, якщо бюджет спортсмена поки що не дозволяє купити нові, якісні і зручні речі для тренувань з хороших натуральних тканин, в якості одягу для бодібілдінгу можуть служити старі речі. Адже в гардеробі будь-якої людини завжди знайдуться зручні спортивні штани і майка, які вже неодноразово надівали.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації