СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРозведення рук з гантелями в нахилі


Вправа розведення рук з гантелями в нахилі стоячи є абсолютно ізолюючою, і спрямована на опрацювання задніх пучків дельтовидного м'яза. Строго кажучи, сенс в його виконанні є тільки для професійних бодібілдерів, що вживають стероїдні препарати. Для новачків, і спортсменів - "натуралів" воно практично безглузде, оскільки не може досить навантажити дельти. До того ж, існують набагато ефективніші вправи, як для набору маси, так і для опрацювання рельєфу плечей. Але, якщо ви все-таки вирішили включити цю вправу у свій тренувальний цикл, виконуйте його з гантелями невеликої ваги, повільно, плавно, чітко і технічно. Це принесе більше користі, чим спроби зробити те ж саме з непідйомними вагами.


підйом на носки сидяч
Основні задяні м'язи: задні пучки дельтовидних.

Допоміжні: м'язи - розгиначі попереку, і найширші м'язи спини.Техніка виконання підйому на носки сидячи


Візьміть в кожну руку по гантелі і прогніться в попереку вниз, щоб корпус був практично паралельний підлозі. Спину при цьому не горбте, тримайте її прямою. Для збереження правильного положення дивіться вперед, в дзеркало або на стіну прямо перед собою - цей прийом не дозволить вам порушити рівновагу і не допустить небезпечних прогинів в попереку.
У такому положенні зігніть в ліктях руки з гантелями під кутом приблизно в 45 градусів, причому кисті рук повинні дивитися один на одного.

Тепер починайте повільно розводити руки в сторони, концентруючись на задній поверхні дельтовидних м'язів. Руки як - би розходяться в сторони, рухаючись при цьому в одній площині. У верхній точці плечі представляють практично пряму лінію, лікті дивляться вгору. Після мінімальної затримки в такому положенні опускайте руки назад, утримуючи лікті під тим же самим кутом. Внизу не ударяйте гантелями один об одного, постарайтеся затримати їх так, щоб відстань між ними складала приблизно 10-12см. При підйомі рук вгору робіть вдих, а при опусканні - видих.
Загалом, вправа ця важка, як по техніці виконання, так і по використовуванню ваг. Використовуйте його при роботі над наданням плечам рельєфу, доповнюючи інтенсивною роботою на тренажерах, оскільки в період набору маси воно абсолютне непотрібне.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації