СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПродаж стероїдів


Насправді, більшість таких препаратів є забороненими. Незважаючи на це, практично кожен професійний бодібілдер хоча б раз у житті вживав стероїди. Варто поглянути на цих людей, і все стає ясно. Вони приймають виключно якісні анаболіки, які мінімально шкодять здоров'ю.

Як правило, початківці атлети купляють стероїди самостійно, незважаючи на те, що це заборонено. Як вони це роблять? Існують спеціальні сайти з продажу стероїдів, де можна дістати абсолютно будь якісний препарат.

продаж стероїдів

Що робити початківцям бодібілдерам, які не мають інформації щодо того, де дістати якісні препарати? Для цього існують спеціальні, перевірені сайти з продажу стероїдів. Тут точно все в порядку з якістю товару. Щоб отримати адресу на подібний інтернет-магазин, слід проконсультуватися з досвідченими бодібілдерами, які вже неодноразово сідали на курс".

Якщо ви хочете купити анаболіки в аптеці, то без спеціального рецепту від лікаря зробити це не вдасться. Навіть якщо ви почнете доводити, що ви спортсмен, а не наркоман, провізор не має права відпускати сильнодіючі препарати без рецепта. В такому випадку залишається повернутися до варіанту з покупкою через інтернет. Варто відзначити, що не потрібно боятися купувати в інтернеті, адже тут продаж стероїдів розвинена дуже добре. Магазини борються за кожного клієнта, і тому не будуть підсовувати підробку. Як би там не було, перед вживанням, все рівно потрібно поглянути на термін придатності, і на виробника.


Законодавча база


Не всі знають, але продаж анаболічних стероїдів в Україні заборонена. Якщо ви вирішили замовити в інтернеті, то не варто про це сильно хвалитися і розказувати. Зробіть це мовчки, і нікому не розповідайте, бо отримаєте по повній програмі.

В Україні дозволена лише роздрібна торгівля в аптеках, але атлету там нічого не світить, про що вже писалося вище.

Варто відзначити, що і покупка стероїдів в Україні суворо заборонена. Саме тому бодібілдерам доводиться досить важко. Власне, це вся корисна інформація, яка стосується продажу стероїдів.

Найкраще займатися натуральним бодібілдінгом, адже тоді виключені всі проблеми з законом, а також із здоров'ям. Однак, кожен сам вирішує, що йому важливіше.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації