СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОдяг для бодібілдерів


Спортивний одяг можна спостерігати сьогодні на вулицях, він став частиною культури багатьох країн, країни СНД не виняток. Такий одяг носять і люди, зовсім не атлетичної статури і навіть не підтягнутої. Так чому ж спортивний одяг чи не на кожному п'ятому? Та тому, що він дуже зручний!

У кожному силовому виді спорту (пауерліфтинг, важка атлетика, гирьовий спорт, бодібілдинг) є свої концепції одягу, екіпірування, правила і регламенти.

Якщо ви займаєтеся спортом або плануєте ним зайнятися, то без спеціального, зручного одягу не обійтися.

Звичайний одяг не підходить, так як він не відповідає потрібним критеріям. Так яким ж має бути одяг для бодібілдерів?

одяг для бодібілдерів

Насамперед – комфортний! Комфортний для того, хто в ньому займається тими чи іншими вправами. Було б дуже незручно сідати в спортивних штанях, якими б вони не були просторими. А ось велосипедки – зовсім інша справа, не кажучи вже про шорти.

Одяг для занять спортом повинен бути пошитим спеціальним чином, такий покрій не утрудняє рухів, не стягує, не пережимає.

Він виготовлений із спеціальних тканин, які дають можливість тілу дихати, не линяють, не розтягуються.

Одяг для бодібілдерів повинен бути ергономічним, альтернативний у всьому і підходити для будь-яких занять, будь це кардіовправи, аеробні або анаеробні навантаження та інше. Перед початком занять необхідно перевірити матеріал своїх речей – серед них можуть бути речі, зроблені з «подразнювального» матеріалу. Такий тип одягу буде турбувати атлета протягом всього тренування, особливо під час рясного потовиділення.

Природно, речі не повинні сковувати вільних рухів спортсмена, надати максимальну свободу свого господаря, але і занадто великими теж не повинні бути – гарантований дискомфорт. Краще всього вибирати одяг з вологопоглинаючого матеріалу. Такий тип не буде подразником для шкіри. Але і захоплюватися не потрібно – вентиляція теж не маловажна.

Варто згадати про міцність надягнених речей. Звичайно, вони не повинні підвести під час тренування і порватися або тріснути не в той час не в тому місці. В такому випадку тренування буде зірвано на будь-якому етапі, якщо немає змінного одягу.

Отже, можна зробити висновок, що одяг для бодібілдерів це спортивний одяг, в якому немає чітких меж і обмежень – це можуть бути шорти, майки, кросівки, бинти та напульсники – кожному своє! Але в той же час такий одяг повинен володіти певними якостями, сприятливо впливати на хід тренування.

Будь-який одяг для культуристів можна придбати в інтернет-магазинах або в магазинах спортивного одягу. По інтернету можна замовити речі набагато дешевше, оминаючи посередників, але от в спортивному магазині можна купити дорожче, але при цьому можна не чекати кілька днів своє замовлення.

Я б рекомендував купити спортивний одяг для бодібілдингу в інтернет-магазині, по-перше це вийде дешевше, по-друге там представлений величезний вибір футболок, майок, шортів і багато іншого (великий вибір товару). Обраний одяг можна купити з доставкою по Україні.

Ціни істотно нижчі ніж в звичайних магазинах. Робіть швидкі та вигідні покупки спортивного одягу онлайн.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації