СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАгалатес


Агалатес препарат чеського виробництва, він же Cabergoline - це один з нових нестероїдних препаратів. Це препарат, який випускається у формі таблеток. Цей препарат часто використовують на ПКТ для того, щоб нормалізувати роботу статевої системи у чоловіків. Прийом таких таблеток, як Cabergoline підвищує лібідо, робить еррекцію більш стійкою і тривалою, скорочує час між статевими актами. Цей препарат покращує якість і кількість вироблюваної сперми. Ще Cabergoline знижує рівень вироблюваного пролактину і знижує артеріальний тиск.
Також цей препарат нерідко приймають разом з Декою і Тренболоном для усунення їх побічних впливів на організм і виводить зайву рідину. Це забезпечує приріст більш сухої м'язової маси.


Дозування препарату Агалатес


Агалатес

Рекомендовано приймати препарат починаючи з 3 - го тижня курсу стероїдних препаратів по одній-дві таблетки один раз в 7-21 день. Частота прийому і дозування залежить від рівня пролактину. Чим вище рівень пролактину, тим частіше рекомендується приймати Cabergoline. Якщо його рівень дуже високий, то рекомендується приймати по 0,25 міліграм один раз в 4 дні.


Побічний ефект Агалатес


Найбільш часто зустрічаються побічні ефекти - це нудота, блювота, сухість у роті, запори, запаморочення, безсоння, депресія, спотворення свідомості, порушення роботи серця, зниження артеріального тиску, висип, задишка і деякі інші.

Купити Cabergoline в Україні ви можете в інтернет магазині спортивної фармакології.
Ціна на Cabergoline в інтернеті в порівнянні з цінами в магазині нижча.


Відгуки


Спортсмени, які проходили курс стероїдів з використанням Cabergoline стверджують, що завдяки йому, їм не довелося більше зіткнутися з проблемою зниженого лібідо і млявою ерекцією.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації