СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк розводити і колоти GHRP 6


GHRP 6 (Гексарелін) – це рекомбінатний пептид, що застосовується у спортивній фармакології як стимулятор вироблення власного гормону росту. Даний препарат випускається у формі ліофілізованого порошку для ін'єкцій, до якого додається спеціальна інструкція, де зазначено, як розводити пептиди GHRP 6, і як правильно розраховувати добову дозу.


Розведення пептиду GHRP 6


Приступаючи до приготування розчину, флакон з порошком необхідно нагріти до кімнатної температури, потримавши його деякий час у приміщенні. В якості розчинника використовується стерильна, або спеціальна бактерицидна вода для ін'єкцій, що містить у своєму складі 0,9% натрію хлориду і 0,9% бензольного спирту. Щоб розвести GHRP 6 (флакон, що містить 5 мг) буде потрібно 2-3 мл рідини. У першому випадку при використанні інсулінового шприца на 100 поділок, 1 розподіл на 0,01 мл міститиме 25 мкг, у другому – 15 мкг речовини.

Разова доза Гексареліну розраховується за формулою: 1 мкг пептиду на 1 кг маси тіла спортсмена. Даний спортивний продукт є дозо залежним, тобто, як занижені, так і занадто високі дозування не будуть стимулювати пропорційну секрецію гормону росту. Оптимальною кількістю, на думку професіоналів, є 100-200 мкг за одну ін'єкцію.


Рекомендації по застосуванню


Як колоти GHRP 6 для досягнення максимального ефекту?


Препарат повинен вводитися в жировий прошарок, розташований в області живота;
Уколи ставляться на відстані 3 см один від одного під кутом 45 між шприцом і областю введення;
Пептид потрібно застосовувати 2-3 рази на добу (вранці, приступаючи до тренування і перед сном);
Інтервал між ін'єкціями повинен бути не менше 4 годин.

Слід зазначити, що в місці введення Гексареліну протягом декількох хвилин може спостерігатися незначне печіння. Це нормальний стан, який не повинен викликати занепокоєння. Після розведення розчин протягом 30 днів зберігає свою стабільність. Він зберігається в холодильнику при температурі 2-8 С, окремо від продуктів харчування.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації