СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Про користь глюкозаміну


Глюкозаміном (Glucosamine) називається з'єднання амінокислоти і цукру, синтезоване в організмі. Хоча Glucosamine є в печінці і нирках, найчастіше він зустрічається в хрящах. Глюкозамін бере участь у «ремонті» пошкодженого хряща, формуванні нових хрящів, амортизації суглобів, знімає біль і зменшує запалення в суглобах.

Він, як і колаген, відповідає за нормальну роботу нашої опорно-рухової системи і необхідний для імунного захисту організму. Згодом людський організм починає виробляти все менше глюкозаміну. Нестача глюкозаміну може привести до дегенеративних захворювань суглобів.


про користь глюкозаміну

Глюкозамін - також ім'я, дане біологічно активній добавці (БАДу), створеної шляхом вилучення аміносахарів з панцирів ракоподібних, таких як краби і омари. Є також Glucosamine сульфат-синтетична сіль, отримана з зустрічаючого в природі глюкозаміну. Ця сіль (іноді в поєднанні з хондроїтин сульфатом) використовується при лікуванні артриту та інших хворобливих станів, що впливають на суглоби, зв'язки і сухожилля. Якісний глюкозамін з Японії користується великим попитом у всьому світі. У пацієнтів, які приймають добавки глюкозамін, зменшувалися біль і запалення у суглобах приблизно на тому ж рівні, що досягається шляхом прийняття нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП), таких як аспірин і ібупрофен.

Існує також рідка форма цієї добавки, створена для тих, кому важко ковтати таблетки. Хоча Glucosamine може мати менше побічних ефектів, ніж НПЗП, люди, які страждають від діабету, повинні бути особливо обережні при прийнятті цієї добавки, оскільки вона є похідним від глюкози. Має сенс поговорити з лікарем перед використанням глюкозаміну і частіше перевірити рівень цукру в крові під час прийому БАДа.

Перш, ніж вибрати добавку, порівняйте концентрації глюкозаміну в аналогічних продуктах або попросіть фармацевта допомогти вам у виборі добавки. Виберіть відомий бренд, який добре зарекомендував себе, який гарантує якість своєї продукції. Люди, які схильні до алергії на ракоподібних, повинні проявляти обережність при використанні даного продукту. Glucosamine витягується більше з вуглеводів, ніж з білків, але страждаючі алергією все одно повинні проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати його. Глюкозамін не рекомендується приймати дітям.




Інші статті по темі :






Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації