СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОгляд кросівок Mizuno Wave Kien 3


Wave Kien — "найпростіша" модель в трейловій лінійці Mizuno. Але в цих кросівках є фірмова пластина Wave, яка здатна створити під вашими ногами непогану стабільність і амортизацію. На відміну від минулих сезонів, верх Wave Kien 3 виконаний в двох версіях — з водовідштовхувальною мембраною Gore-Tex і без неї.

огляд кросівок Mizuno Wave Kien 3

Якщо порівнювати моделі Wave Kien 2 і 3 без Гортексу, то зміни в невеликій кількості торкнулися тільки конструкції верху. Частина пришитих накладень була замінена міцними литими накладками без шкоди у функціональних властивостях і зносостійкості. Як відомо, менше швів у верхній частині кросівок — більше комфорту для ноги і менше ризик натирання під час бігу.

Кросівки виконані в класичних кольорах взуття для бігу по бездоріжжю: переважає чорний колір верху з яскравим забарвленням протектора підошви. Версія з мембраною Gore-Tex важить 300 гр, без неї на 10 гр легше, що дозволяє здійснювати Wave Kien 3 щоденні пробіжки спортсменам з вагою не більше 85 кг. Що стосується поверхні, то краще вибирати не саме "суворе" бездоріжжя, а обмежитися лісовими стежками і підготовленими трасами.


Mizuno Wave Kien 3 Верх


Сітка верху моделі Wave Kien 3 виконана по технології AirMesh. Як ми вже розповідали в огляді колекції кросівок Mizuno осінь-зима 2016, Air Mesh - особлива двошарова сітка з об'ємним плетінням волокон. Внутрішній шар з дрібними осередками створює комфорт для стопи і відводить зайву вологу. Волокна зовнішнього шару розташовані вертикально і створюють великі осередки для хорошої повітропроникності. Поверх сітки нанесені литі і пришиті накладки, які фіксують верх на нозі, а також захищають пальці від гострих каменів і гілок (так звана накладка навколо пальців).

Накладення на верх утворюють систему DinamotionFit, що дозволяє верху кросівок повторювати рухи ноги у процесі циклу кроку. Логотип RunBird пришитий з обох сторін для додаткового обхвату в середній частині. За традицією, конструктори Мізуно пришивають язичок кросівок не повністю, а тільки знизу, але роблять його широким, щоб він не ковзав по нозі під час бігу. Тому дрібні предмети (камінчики, травинки) можуть потрапити всередину. Також зверху язичка немає кишеньки, куди можна сховати кінці шнурків, щоб вони не розв'язалися про яку-небудь гілку. Версія кросівок Wave Kien 3 GTX дозволяє бігти по мокрій траві, снігу і розгрузлого бруду.


Mizuno Wave Kien 3 Міжпідошва


Міжпідошва Mizuno Wave Kien 3 виготовлена з композиту, який на 10% легший, ніж традиційна піна EVA. Цей матеріал називається EL8, володіє необхідним рівнем амортизації і збільшеною чуйністю (швидкість відпружинення від поверхні), ніж EVA, що дозволяє відчувати більше комфорту і ефективності на кожному кроці.

В численних моделях Mizuno, таких як Kazan, Creation, Rider, Mujin, Ultima, Paradox і т. д. можна побачити фірмову пластину Wave. В Wave Kien 3 вона теж є, але захована всередині піни міжпідошви. Ця пластина одночасно наділяє кросівки амортизацією та стабільністю під час бігу. Також для взуття з технологією Wave характерний швидкий і енергійний перехід від моменту торкання п'ятою поверхні до відштовхування. Ну і звідси ясно, що модель Wave Kien 3 підійде любителям бігу з п'яти.


Mizuno Wave Kien 3 Підошва


підошва кросівок Mizuno Wave Kien 3На підошві Mizuno Wave Kien 3 ми можемо побачити велику кількість різноспрямованих гумових виступів - XStuds, як їх назвали в компанії, з-за їх форми "X". Вони дають непогане зчеплення на різних поверхнях бездоріжжя. Більш тверда і міцна гумова суміш X10 нанесена в зонах, найбільш схильних до зносу, що дозволяє кросівкам прослужити довше.

Підошва Wave Kien 3 аналогічна попереднику. У середній частині ми можемо побачити спеціальну Х-подібну канавку - Midfoot Grove, що дозволяє кросівкам адаптуватися до нерівностей пересіченої місцевості, а нозі завжди бути у стійкому положенні.


Висновок


Mizuno Wave Kien 3 — кросівки для бігу з "помірного" бездоріжжя. Це не найкращий вибір для гірських ділянок з безліччю каменів або піщаних поверхонь. Ця модель краще підійде для тривалих тренувань по лісових стежках, у т. ч. за ділянками асфальту, підготовлених трас для бігунів з середньою вагою і лижників. Відмінності від попереднього покоління мінімальні, тому можна пошукати Wave Kien 2 зі знижкою, або більш функціональну версію Wave Kien 3 GTX. Переваги: Стабільність Комфорт Багатофункціональність Наявність версії з водовідштовхувальною мембраною Гортекс Недоліки: Слабкий захист на ноги від гострих каменів Система шнурівки Язичок не пришитий з бічних сторін, що дає можливість дрібним предметів проникнути до ноги
Інші моделі кросівок :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації