СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк збільшити кількість віджимань


Віджимання є хорошою базовою вправою для будь-якого тренування. Під час виконання цієї вправи, що не вимагає спеціального обладнання, опрацьовується кілька груп м'язів. Але багато починаючих спортсменів не можуть здійснити велику кількість повторів, що значно зменшує результативність процесу. Існує кілька способів, як збільшити кількість віджимань від підлоги.


Загальні рекомендації по збільшенню кількості віджимань


як збільшити кількість віджимань

Для збільшення кількості віджимань необхідно ознайомитися з наступними рекомендаціями:


 • Правильне виконання вправи гарантує оптимальне прокачування м'язів грудей, рук, плечового поясу, верхньої частини тулуба, ризик отримання травм при цьому зводиться до мінімуму. При установці рук на відстані, трохи перевищує ширину плечей, і утриманні спини і ніг в прямій лінії віджимання можна виконувати без особливих зусиль. Також потрібно пам'ятати, що при опусканні підборіддя повинно торкатися підлоги, а тіло залишатися піднятим.
 • Перед тим, як збільшити кількість віджимань, необхідно встановити точну кількість повторів, які можливо виконати за один підхід на початковому рівні. Для цього слід віджиматися до тих пір, поки м'язи не почнуть проявляти ознаки втоми.
 • Для того щоб проявився прогрес у виконанні вправи, необхідно робити по 3 – 4 підходи з максимальною кількістю віджимань за тренування. На початку число повторів під час останнього підходу буде скорочуватися, але при належному завзятості ця проблема незабаром зникне.
 • Між підходами рекомендується відпочивати стільки часу, скільки потрібно для приведення дихання в норму. На початковому етапі цей проміжок може становити до 30 секунд, зі збільшенням кількості віджимань він буде зменшуватися.
 • Необхідно фіксувати час, витрачений на виконання кожного підходу і робити порівняння з базовими показниками.
 • На наступний день після першого тренування м'язи, які зазнали незвичне навантаження, дуже сильно болять. Для відновлення їх стану необхідно почекати не менше двох днів, після чого можна продовжувати виконання вправ.
 • На початковому етапі віджиматися щодня малопродуктивне. Оптимальний режим включає 3 – 4 тренування в тиждень. Скільки потрібно віджиматися, щоб отримати необхідний результат? Точна кількість визначається індивідуально в ході регулярних занять.

Додаткові поради для збільшення кількості віджимань


 • Після встановлення індивідуального режиму можна привносити в процес різноманітність, виконуючи по черзі підходи з різними видами віджимань (алмазні, звичайні, з широкою постановкою рук). Через деякий час кількісні і якісні показники вправ збільшаться, що також необхідно зафіксувати.
 • Тренування загальної витривалості є важливим аспектом у нарощуванні кількості віджимань. Щоб тіло як можна швидше пристосувалося до нових навантажень, а енергетичні запаси розтрачувалися в меншій мірі, виконувати вправи слід регулярно і старанно, не роблячи поблажок із-за втоми.
 • Додатково рекомендується качати м'язи живота, які відповідають за утримання корпусу в прямій лінії. Для цього підійдуть будь-які вправи з підйомами ніг і виконання класичної планки.
 • Відповідь на питання, чи можна віджиматися кожен день, позитивна. Проводити щоденні тренування допустимо після ретельного опрацювання вправи для стабільного нарощування результатів.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації