СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно вибрати штангетки?


Потрібно серйозно підійти до вибору спеціальної екіпіровки, дотримуватися правил поведінки на тренажерах і вагах, позиція спортсмена повинна бути максимально стійкою, щоб уникнути серйозних травм спортсмену. І тому потрібно знати, як правильно вибрати штангетки.

Будь-яка модель штангеток також не підійде. Для тяги штанги потрібна певна модель, вона відрізняється від штангеток для присідання зі снарядом або гантеллю. Для цього спортсмену знадобиться, як мінімум дві пари штангеток: з каблуком і з більш високим верхом.

Ми зупинили свій вибір на штангетках Adidas, вони забезпечують стійкість при виконанні вправ і надійний захист від плоскостопості. Дана модель забезпечена всіма вимогами Міжнародної Федерацією Важкої Атлетики IWF.

Штангетки Adidas Powerlift.2 виготовлені з зносостійкого синтетичного верху для легкості і міцності; сітка зверху для вентиляції і комфорту, дихаючої підкладки, ремінець на липучках в області зведення стопи для надійності.

adidas powerlift 2

Легкі і стійкі штангетки Adidas з литою проміжною підошвою, що забезпечує додаткову підтримку стопи, підошва з особливо міцної гумової суміші.

Існує ряд критерій при виборі штангеток для присідання: правильний розмір каблука, спеціальний рельєф підошви, якість шнурівок, щільність матеріалу, наявність бічних ременів, підкладка обов'язково повинна бути антибактеріальною, розмір і цілісність швів штангеток повинен відповідати. Тільки при правильному виборі спортсмен буде себе почувати комфортно і безпечно для свого здоров'я.

При виконанні присідань зі штангою каблук не повинен перевищувати 2,5 сантиметрів, повинен бути жорстким, щоб не продавлювався, під вагою, це дозволяє тримати рівень стійкості спортсмена. Підошва штангеток обов'язково повинна бути рельєфною, щоб не ковзати по підлозі, досить щільною, немаркою, не виступати з боків не більше ніж на пів сантиметра.

adidas powerti 2

Ще одним важливим моментом є шнурки на штангетках. Спортсмен повинен щільно зашнуровувати штангетки, для фіксації на нозі, щоб уникнути серйозних травм.

Також штангетки можуть бути з додатковими ременями, як на прикладі штангеток Adidas Powerti.2.

Правильний вибір штангеток, забезпечує здоров'я і успіх спортсмена!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації