СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно дихати при віджиманні від підлоги


Віджимання – це найпоширеніша вправа, включена практично в усі програми спортивних тренувань. Багато людей, місяцями тренуються з допомогою віджимань, і не помічають абсолютно ніякого результату, до того ж скаржаться на погане самопочуття. У більшості випадків, відсутність результату і нездужання після виконання віджимань свідчить про неправильну техніку дихання.


як правильно дихати при віджиманні від підлоги

Яким має бути дихання при віджиманні?


Про це ми і поговоримо в цій статті.

Віджимання – це відмінна вправа, сприятливим чином впливає на розвиток м'язів рук і грудей. Існують різні техніки віджимань. Наприклад, широкі, звичайні і вузькі. Широкі віджимання розвивають грудні м'язи. Звичайні віджимання розвивають грудні м'язи і руки. Вузькі віджимання розвивають верхні грудні м'язи і тріцепси.


Необхідність правильного дихання


Віджимання можна виконувати по-різному, але головне, про що не варто забувати ні на секунду, так це про правильне дихання. Спортсмен, неправильно дихаючий під час виконання фізичних вправ, ризикує відчувати запаморочення або падати в непритомність.


Як правильно дихати під час віджимань


Як правильно дихати при віджиманні від підлоги? При виконанні будь-якої фізичної вправи, неважливо, в спортивному залі, вдома або на вулиці необхідно дихати, керуючись такій техніці:


  • при максимальній напрузі м'язів – робити видих;
  • у фазі розслаблення м'язів – вдих.

Правильне дихання при віджиманні від підлоги не тільки допоможе економити сили під час тренувань, але після їх закінчення завжди відчувати себе в здоровому розумі, без різних нездужань і запаморочень. Більшість спортсменів, які виконують фізичні вправи, зокрема віджимання допускають одну дуже поширену і вкрай небезпечну помилку, а саме:
на 1 виконання вправи роблять 2 вдихи і видихи. Це неправильна техніка, до того ж такий спосіб вдиху і видиху повітря – дуже небезпечний і дуже згубно впливає на загальний стан спортсмена. Дихання під час віджимань має бути легким, не варто намагатися "тужитися" або зовсім затримувати дихання при віджиманнях. Кров, м'язи і мозок під час виконання фізичних вправ вимагають кисню. Його відсутність виражається поганим самопочуттям, перепадом тиску або ж потемнінням в очах.


Пам'ятайте


Правильно дихати при віджиманні необхідно завжди. Неважливо, за допомогою якої техніки Ви виконуєте вправу. Під час виконання фізичних вправ – це 30% успіху і про правильне дихання не варто забувати ні на секунду.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації