СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВправи зі скакалкою


Багато хто може сказати, що стрибати зі скакалкою нудно. Але так говорять тільки ті, хто не знає про різні варіанти стрибків зі скакалкою. У цій статті якраз перераховані вправи зі скакалкою — з цим простим і багатофункціональним спортивним інвентарем, який удосконалює всі спортивні навички. Читайте! Запам'ятовуйте! Тренуйтеся і все у вас вийде.

Якщо до цього ви ніколи не стрибали зі скакалкою, то радимо вам для початку пострибати без неї. Просто імітуйте рухи, що відбуваються при стрибках зі скакалкою: так само рухайте руками, намагайтеся зрозуміти принцип цього нехитрого трюку.


Стрибки зі скакалкою з приземленням на обидві ноги


1. Поодинокі стрибки (прості або базові)


Зведіть ноги разом і відштовхуйтеся носками від підлоги з мінімальним поштовхом. Відривайтеся від підлоги всього на кілька сантиметрів, тільки для того, щоб пропустити скакалку під ногами. Приземляйтеся м'яко. Одне таке підстрибування-один оборот скакалки. Скакалку потрібно обертати кистями і передпліччями, економним рухом. Плечі опущені і розслаблені — не сповільнюйте обертання скакалки.


Вправи зі скакалкою

2. Подвійні оберти скакалки


На один стрибок має припадати два оберти мотузки. Обертання скакалки точно таке ж, як при базовому обертанні, але в більш швидкому темпі і стрибати треба трохи вище.


3. Стрибки вперед-назад


При стрибку, переміщайте стопи вперед, а потім назад. Це просте удосконалення поліпшить відчуття рівноваги, але занадто довгим стрибок не робіть.


4. Слалом (вправо-вліво)


Як варіант, можна спробувати стрибати двома ногами з боку в бік (вправо і вліво). Обережно, бережіть голеностоп!


5. Ноги разом, ноги нарізно


Приземляючись під час стрибка, розводите стопи на ширину плечей (положення рук не міняйте, не віддаляйте лікті від тулуба).Стрибки зі скакалкою зі зміною ніг


Довідка: стрибки зі зміною ніг — це більш складні вправи, ніж ті, де приземлення відбувається на обидві ноги. Стрибки зі зміною ніг рекомендується виконувати перед дзеркалом. Це допоможе контролювати поставу, положення тіла і точність рухів.


1. Стрибки-біг


Рухи імітують ті, що здійснюються при бігу на одному місці. Ноги високо не піднімайте, інакше це вже буде інша вправа («підйом колін», воно описано нижче).


2. Боксерська хода


При стрибку, поперемінно ставте стопи вперед-назад, а приземлення здійснюйте на п'яти. Один з найскладніших варіантів стрибків, вимагає часу на освоєння.


3. Стрибки-випади (ножиці)


Ноги опускаються на підлогу, як при випаді, а в стрибку рухаються, як ножиці. Вправа прекрасно розвиває м'язи стегон, підколінні сухожилля і сідниці.


4. З ноги на ногу


Найекономніший вид стрибків, що вимагає меншої витрати енергії, ніж інші вправи. Поперемінно переносите вагу на ліву ногу, звільняючи праву, а потім спирайтеся на праву і повторюйте руху. Вправа підходить для відпочинку і для того, щоб заспокоїти дихання.


5. Поперемінний підйом колін


Принцип аналогічний стрибків з ноги на ногу, тільки тут необхідно коліно піднімати до рівня пояса. Ця вправу взято з аеробіки і відмінно опрацьовує м'язи черевного преса.


6. Базове схрещування рук


Це єдиний вид стрибка, де руки рухаються в протилежних напрямках. На освоєння вправи може знадобитися трохи більше часу, ніж на інші. При схрещуванні, руки повинні розходитися досить далеко, щоб дати вам місце для стрибка. Не піднімайте руки вгору під час схрещування, не відводьте їх далеко від корпусу.


Обертання скакалкою


Стрибати зі скакалкою пів години поспіль — справа нелегка. Є гарна вправа, яка спростить це завдання. Обертання скакалки не дадуть охолонути м'язам, коли ви втомилися, але зупинятися не хочете.


Вісімка (без відриву від підлоги)


Візьміть рукоятки скакалки, зведіть кисті разом і обертайте скакалку, описуючи вісімку по сторонах від тулуба. Обертайте плавно. Скакалка не повинна битися об підлогу. Не напружуйтеся і не поспішайте. Для переходу до стрибків потрібно просто розвести руки в сторони і продовжувати стрибати.


Скакалка є важливим елементом сучасної фізичної культури. Багато фітнес-експертів вважають, що стрибки зі скакалкою потрібно обов'язково включати в свою тренувальну програму, так як цей вид тренінгу підходить для всіх — і для початківців, і для професіоналів. Крім того « "мотузочок з ручками" - кращий в світі переносний снаряд і діти її дуже люблять, а значить, ви можете стрибати і веселитися разом, всією сім'єю.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації