СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВправи з гантелями для рук


Гантелі – це найпоширеніший аксесуар, який використовується в залі і вдома для силових вправ. І навіть більше, гантелі різних ваг підходять для різного навантаження, так що їх можуть використовувати і досвідчені спортсмени, і новачки. Це відмінний інструмент, щоб накачати свої руки, тому вправи з гантелями для рук користуються величезною популярністю. До того ж вони досить дешево коштують, багато хто купує їх для домашніх занять і залишаються задоволені. Адже існують до того ж розбірні гантелі з млинцями, вагу яких можна міняти за бажанням і потребам. Але перш ніж почати займатися потрібно, знати про типові помилки і шляхи їх вирішення.


Застосування однакових гантелей для різних рухів


вправи з гантелями для рук, типові помилки та їх вирішення

Ви можете запитати, що ж тут поганого? Все дуже просто-не у всіх м'язів однакова сила. Коли ви піднімаєте дуже маленьку вагу – ви не отримаєте потрібного ефекту для своїх м'язів, а надто важкі гантелі можуть стати причиною розтяжки м'язів або іншої травми.

Рішення: щоб досягти максимального ефекту для всіх м'язів, використовуйте різні ваги. Наприклад, ви можете купити комплект з різних ваг і поступово міняти ваги в міру свого фізичного розвитку. Оптимальний і потрібний вага гантелі-той, при якому в м'язах відчувається втома після 8-12 повторів. Якщо ви будете дотримуватися цього правила, то обов'язково досягнете бажаного ефекту.


Надмірна скутість


Щоб повністю сфокусуватися на вірному виконанні вправ не потрібно напружуватися, а навпаки потрібно розслабити своє тіло. Це дозволить робити вправи з гантелями для рук в правильному положенні уникаючи потенційних травм.

Рішення: роблячи силові вправи, не надто напружуйте свої м'язи. Наприклад, працюючи з тріцепсом, роблячи згинання-розгинання рук в нахилі, не потрібно затискати плечі, напружувати м'язи сідниць або сильно стискати гантелі руками.


Безконтрольне, автоматичне виконання вправ


Виконуючи улюблену тренувальну програму вкрай легко потрапити в звичну хвилю і не простежувати свої рухи. Піднімаючи або опускаючи гантелі надто швидко, ви не задієте всі можливості м'язів, просто втрачаючи, таким чином, свій час.

Рішення: намагайтеся виконувати вправи повільно. Крім того спробуйте трохи змінювати швидкість, наприклад піднімати гантелі щодо 4 і опускати на рахунок 8. Контролюйте і стежте за рухи по максимуму, щоб завжди робити їх правильно домагаючись максимального ефекту. Успішних, продуктивних вам занять!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації