СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВправи для корекції фігури


Антон Павлович Чехов справедливо помічав, що в людині все повинно бути прекрасно. Дбати треба не тільки про особистий саморозвиток, але і про фігуру.

Ось поради вам на допомогу, і список вправ для корекції фігури.

 

Як тренуватися для досягнення реального результату?

 

Існують сотні комплексів вправ для корекції фігури. Вибрати з них одну нелегко.

Краще всього, якщо ви на перших порах вирішите займатися фітнесом під наглядом фахівця - професійного інструктора.

 

Він допоможе вам підібрати оптимальну програму з урахуванням:


  • посильного рівня навантаження;
  • наявних протипоказань;
  • поставлених завдань (одна справа - просто худнути, інша - підкачувати м'язи).

Не бійтеся витрат. В багатьох тренажерних залах послуги інструктора-консультанта надаються безкоштовно.

Вас зважать, обміряють і навчать.

Ще важлива порада: не намагайтеся відразу наздогнати фізично підготовлених людей.

Ускладнюйте заняття дуже плавно - нехай організм звикне до роботи в новому для нього режимі.


Приклад комплексу вправ


На той випадок, якщо здоров'я дозволяє вам планувати домашній фітнес, без інструктора і спеціального обладнання, що ми публікуємо більш-менш універсальну програму занять.

 

Виконуйте 3 підходи по 15 повторів. У перервах робіть розтяжку, щоб м'язи не остигали.

 

Ляжте на живіт, ноги випрямте, руки зігніть в ліктях долонями вниз. Прогинайтеся назад, повільно розгинаючи руки, протримайтеся в цьому положенні 20 секунд, потім розслабтеся.Переверніться на спину і підтягніть коліна до грудей, обхопіть їх руками і потягніться тілом до ніг. У такому положенні протримаєтеся 20 секунд і після цього повертайтеся в початкове положення.Встаньте на одне коліно так, щоб між ногами утворився прямий кут. Нахиліться трохи вперед, щоб відчути напругу від натягу в м'язах, і повертайтеся в початкову позицію. Можна робити легкі похитування або кругові рухи.Візьміть в руки гантелі. Піднімайте їх, розводячи руки в сторони.Виконуйте нахили вперед і в сторони (згадуємо шкільну фізкультуру!).Ляжте на бік, максимально витягнувшись. Підняти одну ногу вгору, утримати пару секунд, опустити, не торкаючись другої ноги. Поміняйте бік.З положення "лежачи на спині": зігніть ноги в колінах, руки закиньте за голову. Піднімаємо тулуб (відриваємо сідниці і спину від підлоги). Діємо з обережністю - бережемо спину.Не забувайте розминатися перед початком: потягнутися, покрутити руками, зробити кілька махів ногами.

Майте на увазі, що це лише приклад. Не виключено, що саме вам найкращим чином підійдуть зовсім інші вправи для корекції фігури.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації