СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВправа для тренування гомілки


вправа для тренування гомілки

Тренуємо м'язи гомілки — ікри. Основною вправою для нарощування м'язової маси м'язів гомілки — це підйом на носки, положення при цьому — стоячи. Ця вправа надає можливість розвивати м'язи гомілки, камбаловидний м'яз, а також довгу і коротку головку м'язів, які носять назву — ікри. Таку вправу можна легко виконувати в домашніх умовах не вимагаючи при цьому жодних спеціальних установок і тренажерів.

Виконання даної вправи вимагає тільки одного — це використання додаткових навантажень, тобто, ваги. Якщо виконувати підйоми на носки в положенні-сидячи, то навантаження і прокачування впаде виключно на камбаловидний м'яз. Щоб отримати бажаний результат при роботі з литками, потрібно вибрати різноманітне становище і кількість вправ, так ми опрацюємо всі частини даного м'язу — верхню, нижню, внутрішню і зовнішню частину. Ще важливо для цього м'яза застосувати метод шокування м'язів, а це значить, не дати звикнути ним до певного навантаження. А щоб шокувати м'яз потрібно міняти вправи, кут впливу на нього, кількість підходів і повторень, і суперсет. Часткові повторення для шокування м'язів дуже ефективні.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації