СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРоздільне харчування


Саме Г. Шелтоном була сформульована теорія роздільного харчування. Він зміг показати і довести її дивні оздоровчі якості. Ним була створена спеціальна схема продуктів, які не поєднуються один з одним. За цією схемою, можна споживати тільки ті продукти, переварювання яких легке, швидке.

Адже якщо продукти перетравлюються довго, починають утворюватися жирові відкладення, то людина набирає вагу. Якщо хтось хоче схуднути, йому необхідно дотримуватися схеми сумісності продуктів, і він доб'ється своєї мети.


Таблиця сумісності продуктів по Шелтону


таблиця сумісності продуктів

Переваги роздільного харчування


При дотриманні правил роздільного харчування, можна досить легко позбавитися від зайвих кілограмів, не треба мучити себе строгими дієтами і голодом. Та і ваш стан здоров'я покращає, обмін речовин поступово відновиться. Якщо завжди харчуватися згідно з схемою поєднання продуктів, можна добитися дуже добрих результатів і більше ніколи не набирати зайву вагу.
Нестачі роздільного харчування

Вам доведеться змінити свій раціон харчування повністю, ви повинні відмовитися від усіх звичок в їжі. Так, це буде дуже важко, звикнути харчуватися за схемою і відчувати постійний голод неприємно. Від такого раціону позитивних емоцій ви точно отримувати не будете і ніколи не відчуєте повну ситість. 50 лікарів з 100 підтримують думку шкідливості роздільного харчування.

Вважають, що так не можна поступати зі своїм організмом, не можна різко міняти раціон - це велика травма для травної системи. Сама природа створила нас так, що ми живимося змішаною їжею, навіщо усе міняти! Якщо постійно харчуватися окремо наша травна система не зможе навіть переварити борщ або пельмені, хіба це нормально. Цікаво скільки людей погодяться відмовитися від традиційних салатів, м'яса на грилі, шашликів? Людина звикла живитися окремо не може з'їсти на святі навіть парочку пиріжків, його травна система не впорається.


Як приймати їжу при роздільному харчуванні


1. Їсти можна тільки при появі відчуття голоду.

2. Обов'язково пийте чисту воду.

3. Їжу треба акуратно, повільно жувати.

4. Після їди необхідно відпочивати.

5. Коли приймаєте їжу не думайте про погане, ви маєте бути позитивно налаштовані.

6. Не потрібно багато їсти, переїдання шкідливе.

7. Їжте простіші продукти, не прийнятні складні поєднання продуктів.

8. Блюда не мають бути холодними, в міру нагрітими.

9. 5 % їжі з'їденої за день повинно складати овочі, фрукти і зелень.

10. Їжте більше фруктів і ягід.


Не можна споживати: цукор в шматочках, ковбасні вироби, копчені продукти, маринади, маргарин, масло, майонез, каву, чай, газовані напої, консервовані продукти, згущене молоко і сухе молоко.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації