СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕфективність станової тяги


Завжди в тренажерних залах побутують суперечки, чи можна накачатися без виконання базових вправ. Звичайно ж базові вправи дають більший ефект в збільшенні сили і маси, але чи так вони безпечні і як правильно до них відноситись. Сьогодні ми поговоримо про найважчу і ефективу вправу, це, звичайно ж, - станова тяга. Ця вправа є самою енергоємною і продуктивною для опрацювання практично всіх м'язових груп. Також ця вправа входить в спортивне триборство.


ефективність станової тяги

Так в чому ж секрет станової тяги і чому її використовують практично всі спортсмени в різних видах спорту? Найголовнішим ефектом буде включення практично всіх м'язів тіла, а значить прискорення обміну речовин і вивільнення анаболічних гормонів. Станова тяга добре тренує задню поверхню стегна і низ спини, а це в свою чергу оберігає від постійних болів в попереку, якими страждають практично всі люди. При виконанні тяги добре зміцнюється зв'язковий апарат і статичні м'язи.

Але завжди є і негативна сторона медалі. Станова тяга дуже підступна вправа і неправильна техніка часто призводить до сильних травм. На початку слід знати, що великі ваги не потрібні і виконувати починати бажано з порожнього грифа і з високих тумб. Далі завжди використовувати атлетичний пояс для утримання правильного положення попереку. Неправильно підібрана вага і техніка виконання, навпаки, може привести до травм попереку замість його зміцнення. Тому дуже важливо спину тримати прямо, вісь плечей не повинна переходити за вісь носків. При виконанні погляд повинен бути вгору, а рух повинен бути плавним без затримок повітря. Починайте робити вправу з легких ваг, і додавайте лише коли техніка стає ідеальною. Станова тяга залишиться королевою вправ, але, як і будь-яка жінка вона не любить дилетантів і вимагає правильний підхід. Ніколи не соромтеся підходити до знаючих і досвідчених людей в залі, або можете звернутись до иренера, він вам допоможе з технікою і харчуванням.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації