СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДозування стероїдів


Якщо говорити про дозування стероїдів для професійних спортсменів, то їх показники у препараті не повинні перевищувати 1-2 грами тестостерону в добу, про це можна судити по всім відомою схемою Пола Борресена. Багато вважають, що чим більше препарату, тим краще. Це думка вкрай помилкова, і крім негативного впливу на організм, ви нічого не отримаєте. Особливо передозувань варто уникати бодібілдерам, які займаються даним видом спорту для себе, для естетики, і не планують все своє життя пов'язувати саме з таким спортом. Треба у всьому знати межу, і не гнатися за успіхом, на шкоду власному здоров'ю, як зараз роблять багато спортсменів.


Схема Борресена


Дозування стероїдів

Створюючи свою особисту схему, він чудово розумів, що один-два грами на добу, це все одно дуже серйозна доза для організму, особливо на перших етапах прийому, коли не відбулося ніякої адаптації до сторонніх речовин. Саме тому він не рекомендує застосовувати таке жорстоке насильство над організмом, і приймати цей препарат більше, ніж тривалість три тижні. Навіть у двох грамах можна розглянути велику дозу стероїдів, яка при тривалому курсі зможе надати негативний вплив на вас. Саме це правило і є провідним в системі Борресена, тому про нього не потрібно забувати.

Також він виділив вісім основних правил, про які не треба забувати на момент використання даного препарату. Спочатку Пол створив десять основних моментів, на які потрібно спиратися, і знати їх напам'ять. Але з часом він для себе визначив лише вісім головних правил, які зможуть підвищити якість ваших занять.


Правила по Борресену


  • кожен спортсмен обов'язково повинен дотримуватися суворої дієти, яка змогла б збільшити рівень білка в організмі;
  • щодня повинен бути присутнім тільки повноцінний сон не менше 8 годин на добу, а також окремий час для відпочинку від навантажень;
  • суворо заборонене вживання алкоголю та інших шкідливих речовин, які могли б вплинути на позитивний результат стероїдів;
  • цикл потрібно починати тільки в тому випадку, якщо ви зможете регулярно відвідувати спортзал, в призначений час;
  • якщо ви будете спостерігати певні збої в роботі організму, на час прийому стероїдів краще перенести проходження циклу;
  • на самому початку обов'язково перевірте рівень свого здоров'я, і тільки в разі відмінного стану, починайте цикл;
  • крім 8-ми годин нічного сну, необхідно приділяти час для кількох годин сну вдень, після тренування.

Коригування схеми Пола


Можна відмітити деякі нюанси, щодо дозування стероїдів, які нам демонструє Борресен. Він пропонує після циклу дотримуватися до трьох тижнів відпочинку. Але таке рішення було не раз розрушеноо. Навіть при використанні тільки якісних ефірів, їх буде мало, щоб пройти весь етап «стримування». Інші фахівці рекомендують скоротити цей період до десяти днів, і цього часу буде цілком достатньо.

Наступним зауваженням можна відзначити скупчення води і ароматизацію. Борресен каже, що оптимальна кількість добової норми має становити 40 мг тамоксифену, і 4 мг анастрозолу. Але, більшість вчених вважають, що якщо вже і скористатися будь-яким блокатором ароматази, то тільки використовувати провірон. Якщо запобігти процес ароматизації, можна позбутися від великої кількості води в організмі, що досить позитивно позначатиметься на рельєфності спортсмена.


Загальні відомості про дозування

Звичайно ж, про дозування стероїдів необхідно говорити окремо для кожного засобу існують свої нюанси і правила. Але, тут ми розповімо загальну характеристику про стероїди, які здатні надавати позитивний вплив на організм і тіло спортсмена. Сьогодні мова піде про такий головний стероїд, як тестостерон, достатня кількість якого має бути у кожного чоловіка, особливо, якщо мова йде про спортсменів бодібілдерів. По численних експериментах ми вже можем визначити, що 100 мг тестостерону зможе значною мірою придушити виникнення ендрогенного тестостерону.

Крім цього, за численними дослідженнями можна сказати, що якщо вживати один і той же препарат по подвійній дозі, то рівень тестостерону в крові збільшується до 600 нг/дл.

Безумовно, існують чоловіки, для яких такий обсяг тестостерону буде навіть підвищеним, але більшість спортсменів бодібілдерів все ж цікавлять високі рівні, а саме ті, які перевищують верхню межу. Для професіоналів нормою може вважатися до 1000 нг/дл. Щоб домогтися такого результату, необхідно щодня збільшувати ін'єкції тестостерону на 500-600 мг.

Обов'язково варто звертати увагу на те, що деякі препарати, навіть в підвищеній дозі стероїдів не дають необхідних результатів, і не сприяють збільшенню м'язової маси спортсмена. Існує дуже багато препаратів, які прийнято використовувати виключно перед важливими змаганнями, які здатні давати зверх можливі результати тільки на нетривалий час, а саме на момент тренування.

Ось такі препарати фахівці вкрай не рекомендують використовувати в повсякденному житті, тому що крім негативного впливу ваші м'язи нічого не отримають. Також варто сказати, що не всі стероїди адекватно сприймаються тим чи іншим організмом, тому всі вони повинні підбиратися суворо індивідуально, а не слідувати стадному інстинкту. Якщо навчитися правильно підбирати дозу препарату, то можна через певний час насолодитися позитивними результатами в спорті, і користуватися популярністю серед жіночої половини населення.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації