СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДля чого робити присідання?


Багато атлетів хочуть дізнатися яка ж вправа найкраще допомагає наростити силу витривалість і масу. Відповідь дуже проста, цією вправою є присідання. Присідання - це вправа з високими енергетичними витратами, а також з десятками варіацій виконання. Давайте розберемо основні плюси від цієї вправи.


для чого робити присідання

1. Набір маси і загальної сили.


В ногах знаходиться 38% всієї м'язової маси тіла, а тому якщо робити присідання у вас почнеться швидкий приріст ваги і м'язової маси в цілому. Виконуючи присідання ви дасте потрібний стрес організму для включення процесів набору маси.


2. Атлетична форма.


Всі люди швидко відзначають спортивне тіло по сильних ногах і красивих сідницях. Виконуючи присідання ви швидко досягнете красивого тіла і загальної пропорційності фігури. Для дівчат взагалі присідання вправа номер один для корекції своєї фігури.


3. Красивий верх тіла.


При виконанні присідань з обтяженням працює все тіло і основне навантаження йде на ноги спину і черевний прес. Тому виконуючи всього лише присідання у вас буде гарний накачаний прес і пророблена спина.


4. Поліпшення ерекції у чоловіків.


При виконанні присідань ми розробляємо м'язи малого таза чим стимулюємо приплив крові, а за цим слід поліпшення харчування статевих органів і передміхурової залози. У чоловіків, котрі постійно виконують присідання рідше з'являються проблеми за чоловічим типом.


5. Стабільність ЦНС.


При виконанні важких вправ наш організм отримує сильний стрес. У відповідь на цей стрес він починає включати адаптивні механізми відновлення, що призводить до стабілізації нервової системи і її поліпшеної роботи.


6.Омолодження організму.


При постійному виконанні присідань відбувається прискорення обміну речовин, а значить швидке виведення токсинів з організму внаслідок чого відбувається уповільнений процес старіння. Також поліпшується кровотік і кисневе харчування всіх органів, що також сприятливо впливає на тканини організму. Присідання зміцнює зв'язки і гальмує руйнівні процеси м'язової тканини.


7.Розвиток гнучкості і витривалості.


При виконанні присідань ваш організм змушений розтягнути зв'язки і м'язи тазової області для виконання повної амплітуди. Хороша гнучкість не дасть вам отримати травму і продовжить високу працездатність організму.


8.Простота і доступність.


Ці вправи можуть виконувати практично всі люди, різного віку і статей. Присідання можна виконати абсолютно скрізь, а обтяженням може бути все, що знаходиться під рукою. Є величезна кількість варіацій виконання і дуже легко дозувати навантаження. Виконуючи лише одні присідання ви завжди будете підтримувати свій організму в тонусі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації