СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ5 вправ, котрі поможуть позбутись від живота після родів


Жіноча краса століттями зводила чоловіків з розуму. Для жінки догляд за собою і краса завжди були важливим аспектом. Але головним жіночим призначенням, яке дала сама природа - це народження на світ потомства. Але з цим періодом пов'язано ряд змін, як гормональних, так і зовнішніх. Після пологів всі жінки задаються одним питанням: як прибрати живіт після пологів і привести фігуру в порядок.

Для цього потрібно зрозуміти особливості організму в цей період і анатомічну будову жінки. У період вагітності навантаження зменшується, а м'язи втрачають свої сили і тонус. А такі м'язи як прес і зовсім змінюють свою анатомічну структури. Швидко прибрати живіт після пологів не вийде, адже тільки 4-5 тижнів йде зворотне скорочення матки і інших внутрішніх органів і структур. Гормональний фон також нестабільний і вимагає відновлення. Тому не слід навантажувати організм виснажливими тренуваннями, це призведе лише до збільшення періоду відновлення. Для початку буде цілком достатньо звичайні побутові дії і легкі прогулянки. Величезний вплив на перших етапах матиме правильне харчування. Збалансоване харчування дасть помітний ефект швидкого відновлення. Приймайте більше свіжих овочів, перестаньте приймати швидкі вуглеводи, які так любили поїсти під час вагітності. Пам'ятайте все, що ви їсте їсть і ваш малюк. Через 1-2 місяці, якщо пологи пройшли без ускладнень, можна приступити до виконання фізичних вправ. Так, як жінки часто знаходяться з дитиною вдома, їм знадобляться вправи, які дозволять прибрати живіт в домашніх умовах.


5 основних вправ які допоможуть вам швидко прибрати живіт після пологівЛяжте на спину, ноги зігніть в колінах. Підніміть таз вгору і затримайте на кілька секунд, напружуючи при цьому сідниці. Повільно опустіть таз у вихідне положення. Повторіть цю вправу 8-10 разів 3 підходи. Між підходами робіть відпочинок 1-2 хвилини. Якщо вам буде важко і пульс буде дуже високим, кількість повторень робіть менше, а час відпочинку більше.


підняття тазу

Початкове положення лежачи на спині коліна зігнуті. Повільно з напругою живота піднімаємо корпус вперед. Затримуємо на секунду у верхній точці і повільно опускаємося вниз до вихідного положення. Якщо виконувати легко руки покладіть за голову і розведіть лікті в сторону, а якщо складно руки схрестіть на грудях. Виконати 2-3 підходи по 15-20 повторень.


підняття корпусу прес

Початкове положення лежачи на спині із зігнутими в колінах ногами. Цього разу ноги впираються в стіну, диван або інші меблі, руки за голову спина пряма. Робимо підйом корпусу, але спина пряма. У кінцевому положенні ви повинні повністю підняти корпус і грудьми торкнутися колін. Потім повільно опускаємося вниз. Дана вправа добре зміцнить м'язи живота.


підйом корпусу

Далі робимо упор на передпліччя і носки, тулуб має бути прямим і не торкатися підлоги. У цьому положенні ми знаходимося максимально довго. Намагаємося тримати тулуб прямим і постійно дихати. Виконувати таких 2 підходи по 30-60 секунд. Ця вправа добре зміцнює м'язи спини і преса, а також покращує поставу.


планка

Відмінною вправою будуть звичайні присідання. Вони відмінно включать велику кількість м'язових груп, а також зроблять обмін речовин швидшим, а це призведе до швидкого зменшення зайвої ваги і прибере обвислий живіт після пологів. Робимо по 2-3 підходи з 15-30 присіданнями.


присід

Головне почати, і вже через кілька місяців ви приберете живіт після пологів і знову станете стрункою і привабливою. Пам'ятайте також про правильне харчування, все буде набагато швидше, якщо робити в комплексі. Навіть в домашніх умовах можна швидко привести себе в форму після пологів. Тренуйтеся і залишайтеся завжди красивими.
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації