СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗвички, які перешкоджають втраті ваги


В даний час одним з факторів, який стримує втрату ваги є надмірне багатство і достаток у нашій їжі. Багато всяких смаколиків спокушають нас і ми не в силах встояти перед ними.

Одна з найголовніших причин, яка заважає людині схуднути — це переїдання, воно є винуватцем епідемії ожиріння у всьому світі. І в зв'язку з цим з'являються кампанії по боротьбі з ожирінням, пропагуються методи зниження і контролю ваги, профілактика ожиріння шляхом здорового харчування та здорового способу життя - більше спорту і фізичної активності. Їжа — це один з основних інстинктів самозбереження, але мабуть після того, як інстинкт задоволений, людина не може зупинитися.

З розвитком цивілізації, ми майже відсторонилися від фізичної праці. За нас все виконують автоматичні механізми і машини. Наприклад, автомобіль допомагає нам дістатися до роботи, магазину або місця зустрічі, ліфт допомагає піднятися на 10-й поверх не витративши при цьому ні калорій, ні енергії. Можна багато наводити прикладів. І все це дуже сумно! Ми харчуємося добре, а відсутність фізичних навантажень веде до появи багатьох захворювань і найголовніше до ожиріння і повноти.

Телебачення, поряд з комп'ютером робить негативний вплив на людство. Із-за залежності від даних розваг, ми майже перестали рухатися, читати пізнавальні книги, спілкуватися.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації