СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЖіночий верхній одяг для бігу взимку


Спортсменкам для підтримки прекрасної фізичної форми і тонусу необхідно здійснювати пробіжки в будь-який час року. Звичайно, можна тренуватися і на біговій доріжці, але користь і ефект будуть вже іншими. Пробіжки корисні тим жінкам, які займаються іншими видами спорту. Біг використовується в якості розминочної вправи. Щоб бігати взимку, потрібно мати відповідну екіпіровку. Крім термобілизни, виробники пропонують жіночий верхній одяг для бігу. Це різні куртки і толстовки.

жіночий верхній одяг для бігу взимку

Куртки для бігу можуть бути двошаровими і тришаровими. Двошарові підходять для занять восени і навесні, а також у зимовий період, коли погода на вулиці більш-менш тепла. В поєднанні з хорошою термобілизною двошарова куртка буде зігрівати і захищати від вітру. Двошарові вироби створюються з двох різних матеріалів. Внутрішній шар перешкоджає скупченню поту і відводять вологу від шкіри до зовнішнього шару. Тканина, яка розташована на зовнішній стороні куртки, швидко сохне. Вона пропускає повітря і дозволяє шкірі «дихати». Спортивна екіпіровка виготовляється переважно з синтетики. Нові синтетичні тканини відповідають всім основним вимогам виробників.

Тришарові зимові куртки створюються для бігу взимку, вони призначені для холодної погоди. Виробники розробляють такі вироби з урахуванням того, що вони повинні бути досить легкими та зручними для тренувань. Бігати в об'ємному пуховику, наприклад, вкрай незручно, а часом і неможливо.

Зимові куртки виглядають не дуже теплими, вони тонші стандартних виробів. Але створюється такий одяг з тришарових синтетичних матеріалів. Часом між шарами розташовується утеплювач. Куртка для зими додатково захищає від вітру і низьких температур. Вона також перешкоджає скупченню поту на шкірі.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації