СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЖіноча зимова термобілизна


Для жінок спортивні бренди випускають окремі лінії термобілизни. Жіноча зимова термобілизна відрізняються від чоловічих моделей конструктивно. Такі вироби створені з урахуванням особливостей жіночої фігури, а також модних переваг представниць прекрасної статі.

жіноча зимова термобілизна

Комплекти зимової термобілизни для жінок традиційно складаються з водолазки і кальсонів. Але замість кальсонів в комплект можуть входити лосіни, які в минулому році знову повернулися в моду і будуть актуальними ще кілька років. Спортивні бренди пропонують жіночі різних кольорів, однак термобілизна найчастіше буває нейтральних кольорів. Наприклад, дуже часто можна зустріти вироби чорного або сірого кольору. Популярним є відтінок «сірий меланж».Термоштани — ще одна цікава модель теплої білизни для жінок. Виріб похожий на лосіни, але трохи відрізняється за кроєм. В якості верху можна вибрати звичайну водолазку, яка чудово облягає фігуру, підкреслює її достоїнства. Замість водолазки можна придбати сорочку з довгим рукавом або футболку. Зимові футболки також мають довгий рукав.

Виробники випускають у зимовій колекції жіночої білизни вироби, які призначені для осінньо-зимового періоду. Всі моделі мають підвищену щільність тканини і сприяють збереженню тепла.

Термобілизна для жінок проводиться із спеціальної тканини, яка складається або з чистої синтетики, або з суміші поліпропілену і бавовни. Такі тканини не тільки відмінно зберігають тепло, але і відводять від поверхні шкіри піт при серйозних заняттях спортом. Багатошарова білизна найчастіше складається з двох шарів: внутрішній відводить вологу, а зовнішній вбирає і випаровує її.

Жіночу зимову термобілизну без проблем можна носити під повсякденним одягом, а не тільки під спортивними костюмами. Вироби з плоскими швами не виділяються під одягом і не натирають шкіру.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації