СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЖеньшень в капсулах


Для стимуляції роботи всього організму зовсім не обов'язково приймати сильнодіючі препарати. Відмінним ефектом володіє женьшень в капсулах. Активна речовина давно використовується в народній і традиційній медицині, а сьогодні знайшла застосування в спорті. Подібні властивості пояснюються вмістом великої кількості сапонінів, смол, пектинових речовин та полісахаридів.


Застосування екстракту женьшеню в капсулах


Женьшень в капсулах

Корінь женьшеню в капсулах нерідко застосовується людьми для досягнення бадьорості і припливу сил. Але при цьому мало хто здогадується про те, що екстракт володіє і іншими властивостями, корисними для організму.

Згідно з дослідженнями, під впливом женьшеню відбувається прискорення метаболізму, підвищення тонусу всіх тканин і поліпшення роботи серця і кровоносних судин. Крім того, за рахунок вмісту смол та ефірних масел вдається загальмувати процеси старіння і зміцнити тканини.


Застосування женьшеню в капсулах забезпечує наступні результати:

  • усунення перевтоми;
  • підвищення фізичних сил і витривалості;
  • поліпшення роботи головного мозку;
  • поліпшення статевої функції у чоловіків;
  • стимуляція статевого потягу;
  • зміцнення імунних сил.

При цьому не виникає ніяких побічних ефектів, що підтверджують відгуки про женьшені в капсулах.


Купити женьшень в капсулах


Більшість людей звикли до того, що препарат випускається у вигляді настоянки. Її потрібно відміряти краплями і приймати в ранковий час. Але даний метод не дає точного розрахунку дозування і не дуже зручний. Значно простіше купити женьшень в капсулах. На сьогодні велика кількість подібних добавок представлено на ринку спортивного харчування.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації