СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЖеньшень у бодібілдингу


Женьшень можна назвати найпоширенішим адаптогеном. Він вже давно застосовується в спортивній практиці з метою стимуляції нервової системи. Ці властивості виникають за рахунок того, що до складу речовини входять кислоти, ефірні олії, смоли, вітаміни, амінокислоти і панаксозіди. Женьшень у бодібілдінгу може бути використаний у складі жироспалювача або при проведенні ПКТ.


Як приймати женьшень у бодібілдингу


женьшень у бодібілдингу

Настоянка женьшеню у бодібілдінгу приймається досить рідко. За допомогою її складно буде добитися поставленої мети. Значно вище ефективність у капсульних препаратів або БАДів. Курси рекомендується проводити при виражених стресах, при знесиленні, а також при зниженні працездатності. За рахунок багатого складу женьшень в капсулах у бодібілдингу дозволяє добитися наступного ефекту:


усунення втоми;
прилив сил;
підвищення витривалості;
стимуляція ЦНС;
стійкість організму у відношенні до стресів.


Але не лише з цією метою використовується корінь женьшеню у бодібілдінгу. Річ у тому, що саме завдяки ньому вдається уповільнити процес розпаду м'язових клітин, який відбувається в результаті підвищеного фізичного і психоемоційного навантаження. При цьому препарат не викликає звикання і діє м'яко. Купити женьшень в капсулах для бодібілдингу Сьогодні зовсім не обов'язково розраховувати краплі і приймати настоянку. Значно простіше придбати вже готові препарати.

Окрім перерахованих, женьшень входить до складу таких добавок, як Ginseng Kianpi Pil, Anabolizer і Potencer. У них окрім цього компонента входять екстракти інших рослин, що істотно підвищує ефективність добавок. В той же час, грамотно підібрані складові виключають побічні дії.

Особливо важливо з'ясувати, як приймати женьшень у бодібілдінгу. Враховуючи його стимулюючу дію на нервову систему рекомендується приймати добавку в першій половині дня. Як правило, одна капсула випивається в ранці перед сніданком, а друга за декілька хвилин до тренувань. Це допоможе підвищити ефективність зайнять і збільшити ваги. За рахунок цього ви зможете швидше добитися поставленої мети і усунете зайві жирові запаси, наростивши при цьому м'язовий рельєф.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації