СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗгинання тіла на блоці


Додатково під час роботи над м'язами живота можна виконати згинання тіла на верхньому блоці, верхньої частини тіла донизу, тримаючи рукоятку верхнього блоку за головою. Вправа дозволяє регулювати вага так, як вам зручно, і навіть непідготовленим і слабким людям буде неважко його виконати.

згинання тіла на верхньому блоціОсновні задіяні м'язи: прямий м'яз живота

Допоміжні: поперекові м'язи, розгиначі спини.

Варіанти виконання : по-перше, так можна тренувати прес, сидячи на сидінні тренажера спиною до нього, а по-друге, стоячи на колінах перед ним із закругленою спиною. За характерне положення спортсмена при тренуванні другий варіант дістав цікаву назву - "молитва".
Техіка виконання вправи згинання тіла на верхньому блоці


Заздалегідь відрегулюйте вагу, з якою ви хочете виконати вправу, потім прийміть положення, з якого ви виконуватимете згинання корпусу. У першому випадку, сядьте на лавку, обернувшись до тренажера спиною, рукоятка тренажера зафіксована при цьому ззаду біля потилиці, руки зведені разом. Другий варіант - встаньте на коліна лицем до тренажера, утримуючи його натягнутий трос за руків'я обома руками, тримаючи їх над головою. Таке виконання більше фізіологічне і правильне.

Яке положення б ви не прийняли, сенс вправи залишається одним і тим же.

Прагнете торкнутися колін лобом, але тільки намічайте цей рух, не опускайтеся занадто глибоко. У будь-якому випадку стежте за відчуттям повного скорочення м'язів живота, якщо ж скорочення їх неповне, ви щось робите не так. Обмежте рухи в попереку до мінімуму, нехай працює прес, а не спина. Внизу дуже важливе додаткове вольове скорочення м'язів, а пауза може бути дуже значною. На м'язи черевного пресу в цей час падає значне статичне навантаження, яке можна ще більше збільшити шляхом подовження паузи і примусового скорочення м'язів.

Після паузи починайте повільно розгинатися, але не до кінця, а так, щоб не було перерозгинання в хребті. Амплітуда руху дуже мала, найголовніше тут - це зосередження на скороченні м'язів, а зайвий розмах просто шкідливий. В цілому, вправа дуже схожа на усім відомі скручування, але в іншому положенні і з іншим навантаженням.

Черговість: вправу краще поставити в кінець тренування, скомбінувавши його з підйомом ніг на лавці або у висі.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації