СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯловичий протеїн


Як відомо, першорядним завданням при наборі чистої м'язової маси є забезпечення організму достатньою кількістю білка. Саме споживання білкової їжі забезпечує позитивний азотний баланс – основний критерій, від якого залежить те, як швидко наші м'язові тканини будуть відновлюватися і те, як швидко будуть утворюватися нові м'язові волокна. У даній статті мова піде про білки тваринного походження, а саме про яловичині.


Особливості яловичого протеїну


1. Яловичий протеїн володіє відмінним амінокислотним профілем і за швидкістю засвоєння в організмі схожий з сироватковим білком, але на відміну від сироватки, склад яловичого білка повністю виключає вміст лактози – молочного цукру, що викликає у деяких людей алергічні реакції через індивідуальну непереносимість організмом даної речовини.

2. Якщо вашою метою є набір маси, то ви в першу чергу зацікавлені у збільшенні добового споживання продуктів харчування, роблячи акцент на складних вуглеводах та якісному білку, багатих незамінними амінокислотами. Для багатьох, хто поставив перед собою цю мету, важливим є питання затримки води в організмі, для підтримки процесів поділу клітин, що досягається шляхом використання креатину моногідрату. Яловичина – це відмінне джерело креатину. В одному кілограмі яловичини міститься приблизно 4 грама даного азотовмісткого з'єднання. З одного боку 4 грама це дуже мало, але якщо мова йде про ізолят яловичого протеїну то вміст креатину на 100 грам продукту може досягати 10 грам.

3. Якщо ваше завдання полягає в тому, щоб набрати неймовірну м'язову масу, і ви маєте потребу в ефективному своєчасному відновленні м'язових тканин після підвищених фізичних навантажень, то гідролізат на основі яловичого протеїну стане для вас відмінним варіантом. Також, варто відзначити, що за один прийом засвоюється набагато більше білка саме з яловичини, ніж з інших джерел, при цьому, не надаючи навантаження на органи травлення. Крім того, гідролізат яловичого протеїну не містить холестерин, що ще раз підкреслює важливість даного джерела білка.


Кращі добавки на основі яловичого протеїну


MuscleMeds Carnivor


Ізолят яловичого білка, повністю очищений від лактози, холестерину, цукру і жирів. Продукт володіє відмінним смаком і легко розчиняється. Містяться в складі Carnivor амінокислоти BCAA і креатин котрі забезпечать своєчасне відновлення м'язових тканин після підвищених фізичних навантажень.


SAN Titanium Beef Supreme


Комплекс на основі гідролізату яловичого білка, який за ступенем очищення нехай і незначно, але все-таки поступається продукту MuscleMeds Carnivor. Titanium Beef Supreme також відмінно розчиняється і містить високу концентрацію незамінних амінокислот BCAA і креатину.


MuscleMeds Amino Decanate


Амінокислотний комплекс зі своєю запатентованою системою доставки DecaDrive. Кожна порція цього продукту містить 5 грам незамінних амінокислот BCAA, 5 грамів глютаміну, а також 500 мг інших не менш важливих амінокислот.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації