СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯким має бути спортивний одяг для культуристів?


У цій статті мені хотілося б зачепити таку немало важливу тему, як спортивний одяг для культуристів. Адже від того, у що ми одягнені в процесі фізичних занять, насправді багато що залежить. Як правильно підібрати собі форму для тренування? Які вимоги до цієї форми? На що варто звертати першочергову увагу? – читайте у цій статті...


Отже, список вимог до уніформи бодібілдера:


Ну, перше, що приходить на розум, це зручність і ергономічність. Ваші рухи повинні бути легкі і невимушені. Нічого не повинно їх сковувати або заважати. Бо якщо Ви в своєму одязі, унаслідок її малого розміру, руки перед грудьми звести не зможете, то про який комфорт і продуктивність тренування взагалі можна вести мову?

Друге – це гігієна і чистота. Про це ми вже не раз говорили: тренуючись у засмальцьованій від поту майці, можна запросто підхопити яку-небудь шкірну хворобу. Та й не забувайте, що Ви в тренажерному залі не одні, навколо ще ж повно народу: культуристи, ліфтери, дрищі, фітнес-моделі. І всім їм буде неприємно дивитися на Ваші засохлі потьоки під руками, і відчувати убивчий шкідливий сморід.

Третій момент – Вам не повинно бути надмірно жарко, якщо це звичайно не частина Вашого тренувального плану. В ідеалі одяг повинен відповідати погодним і температурним умовам Вашого перебування. Надмірний перегрів Вам буде заважати, і приносити дискомфорт. Надмірний холод - Вам теж ні до чого. Дотримуйтеся золотої середини.

Розглянемо два типових варіанти одягу для тренажерного залу на прикладі моїх знайомих культуристів.

Одному з них вічно жарко. Він рясно потіє і дуже цього не любить. Тому намагається одягатися максимально легко. Зазвичай він в майці без рукавів (а то й взагалі без неї – по голому торсі), і легеньких коротких шортах, які навіть не прикривають коліна – аля плавки. Добре хоч реально в плавках не приходить шокувати публіку. Ну, а на ногах у нього літні тапочки, - типу сланці (теж повністю відкриті). Ясна річ, що це – якийсь перебір.

Другий мій спаринг-партнер має деяку кількість підшкірного жиру на животі, і щоб якось його сховати одягає на себе три майки, включаючи і рашгард з довгим рукавом, кілька штанів, теплі шкарпетки, та ще й зверху кофту або байку з капюшоном. На питання: «Який у цьому всьому сенс?» мій друг відповідає, що так він ще більше спітніє і, отже, швидше скине зайве. Виходить щось подібне до ефекту сауни. Моя думка з цього приводу: звичайно, такий підхід в деякому сенсі ефективний, але ось Ви пробували тренуватися в сауні? Коли дико жарко, і думаєш, як тут взагалі ще хоч 5 хвилин протриматися... Одним словом, більше концентруєшся не на тренінгу, а на тому, як «ноги не навернути» в таких умовах. В моєму понятті, ні про який продуктивний тренінг тут не може бути й мови, - занадто багато відволікаючих моментів, які не дають викластися на всі 100%.

Що ж стосується особисто мене – я віддаю перевагу золотій середині. Щоб було не жарко і не холодно. Мій вибір – хороший брендовий спортивний костюм від відомого, відмінно зарекомендувавши себе виробника. Наприклад, Найк або Адідас. Звичайно, дрібнички від таких розкручених компаній коштують недешево. Але потрібно стежити за новинками, і тримати руку на пульсі – дуже часто навіть світові бренди влаштовують грандіозні знижки і розпродажі, і можна купити цілком розумні речі за розумними, чи адекватними цінами. Ось, наприклад, зараз дає непоганий сезонний дисконт Puma – теж цілком гідний виробник спортивного одягу. Особисто я віддаю перевагу малій кількості речей, але дорогих, надійних і фірмових, чого і Вам раджу. А, як кажуть, одяг – це друга шкіра людини. Так що не варто економити на своєму здоров'ї і комфорті!

Ось, власне, і все. Сподіваємося, що наші поради будуть для Вас корисними. Одягайтеся правильно! І продуктивних Вам тренувань! Будьте здорові!
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації