СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкий сир кращий


По-моему, сир відомий усім, усі його пробували і комусь він подобається, комусь ні. Що взагалі таке сир? Цей знаменитий кисломолочний продукт містить в собі усі незамінні амінокислоти і засвоюється краще, ніж м'ясо (якщо ви не страждаєте непереносимістю молочних продуктів).

Сир буває різний, як по жирності, так і за способом приготування. Але який сир кращий?


Можна розібратися.


В основному, сир розділяють по його жирності.

18% жирності (18г жиру на 100г продукту) - Жирний сир

9% жирності (9г жиру на 100г продукту) - Напівжирний сир

3% жирності (Вважаємо самі?) - Нежирний (дієтичний) сир


Білковий склад сиру теж може відрізнятися. Від 12г білку на 100г, до 19-20г білку на 100г сиру.


І який же сир нам підійде, який сир кращий?


Дивлячись чого ми хочемо досягти. Ми знаємо (чи дізнаємося), чим жирніший сир, тим він смачніший і тим більше жиру в нім міститься. Чим більше жиру, тим більше калорій ми отримуємо.

Якщо ви не страждаєте надмірною вагою або, навпаки, невеликим недобором ваги, то можна сміливо купувати напівжирний або, навіть, іноді жирний. Такий сир не рекомендую на ніч, важкуватий буде.

Якщо ж у вас вага трохи більше норми (не м'язовий), то краще брати знежирений сир. Його можна їсти на ніч і взагалі, коли завгодно і практично скільки завгодно. Суцільна користь.

О, до речі кажучи, жирність дає не лише приємний смак, так само, від жирності сильно залежить засвоюваність сиру. Чим жирніше - тим краще засвоюється.


Не усі можуть любити сир, та і "надоїдливість" продуктів ніхто не відміняв, тому дам пару ідей, як можна готувати смачно сир.


Сир з бананами і молоком.


Беремо півпачки сиру, 2 банани і стакан-два молока. Усе це можна змішати в міксері до питного стану або перемішати ложкою і їсти, як тверду їжу. Ясна річ, розмір порції для кожного свій. Але хочу сказати, що за раз багато сиру добре не засвоїться і частина білків просто піде даремно.

У такий коктейль, можна добавити морозиво або згущене молоко, для калорійності. Але це буде вже явно не "нічний" варіант і точно буде не дієтичний.


Сир з молоком, що згущує.

Сир политий згущеним молоком - калорійно, солодко, смачно.


Нічний варіант вживання сиру.


Корисно їсти сир на ніч, особливо коли набираєш масу. Але на ніч не можна приймати вуглеводи. Тому, сир на ніч можна з'їдати або без нічого, або змішувати з молоком і пити як йогурт.

Взагалі, з сиром можна змішувати багато продуктів. Фрукти, ягоди, горіхи, каші. Ці усі властивості роблять сир незамінним продуктом на столі спортсмена і просто людей, що стежать за собою і своїм здоров'ям.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації