СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкий протеїн краще вибрати для дівчат


Важливість білка в житті людини важко переоцінити. З цієї речовини складаються м'язи, сухожилля, зв'язки, а також інші тканини. В результаті активних силових навантажень в м'язовій тканині починаються катаболічні процеси. Для того щоб почати її відновлення, необхідно обов'язково вживати білок в необхідному обсязі.

Цей факт добре відомий чоловікам-бодібілдерам, які здійснюють прийом протеїну. Ця натуральна добавка вироблена з молочної сироватки шляхом концентрації білкових сполук. При цьому представниці слабкої статі, які підтримують фізичну форму, нерідко цікавляться, який протеїн краще підійде для дівчат. У даній статті ми розповімо про це.


Навіщо дівчатам потрібен протеїн?


протеїн для дівчат

В людський організм білок потрапляє разом з певними продуктами харчування. Серед них м'ясо, риба, птиця, яйця, квасоля, горох, горіхи і т. п. Недолік цієї речовини призводить до зниження імунітету і, як наслідок, до появи різних захворювань, зменшення пружності шкіри, погіршення стану волосся і т. д. Саме тому дівчатам, що дотримуються дієти і відвідують спортивний зал, фахівці рекомендують вживати протеїн. Спеціалізовані добавки абсолютно нешкідливі, оскільки не містять зайвих вуглеводів і жирів.


Виключно жіноче спортивне харчування: міф чи реальність?


Задаючись питанням, як вибрати протеїн, багато дівчат починають шукати добавку, призначену спеціально для жінок. Насправді це є великою помилкою. Існує кілька різновидів добавок, приймати які можуть і чоловіки, і жінки. Намагаючись дізнатися, який протеїн краще для дівчат, важливо враховувати, що чисто жіночого спортивного харчування не існує. І, якщо виробник заявляє протилежне, значить, це звичайний рекламний хід.

Бажаючим вибрати добавку для дівчат можна порекомендувати купити протеїн, так як в ньому, на відміну, приміром, від гейнера, менше вуглеводів.

Існує ще один міф — про шкоду протеїну. Однак фахівці стверджують, що подібні побоювання не мають підстави. Протеїн являє собою очищений білок. Причому в процесі його виготовлення використовуються тільки речовини натурального походження: молочна сироватка, яйця або соя.


Як вибрати протеїн для дівчат?


Яка саме спортивна добавка найкращим чином підійде жінкам? В даному випадку все залежить від цілей. Якщо необхідно зміцнити м'язову масу, фахівці рекомендують вживати перед тренуванням швидко засвоюваний сироватковий протеїн, а перед сном — казеїновий. Якщо ж головною метою є зменшення жирової тканини, підійде ізолят сироваткового протеїну. Він практично не містить вуглеводів.

Підведемо підсумок всьому вищесказаному. Цікавлячись, який протеїн краще для дівчат, важливо пам'ятати: така добавка необхідна тільки тим жінкам, які регулярно тренуються і дотримуються низько вуглеводневої дієти. Концентрований білок, який знаходиться у її складі, дозволить запобігти м'язовий катаболізм, що виникає внаслідок значних фізичних навантажень, і допоможе підтримувати природний тонус організму.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації