СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкісний курс стероїдів


Цикл включає в себе наступні препарати:


Два останніх препарати використовуються під час після курсової відновлювальної терапії.


Ефекти циклу ААС


  • Прискорений набір маси м'язових тканин;
  • Великий приріст показників сили і витривалості;
  • Рідина практично не затримується в організмі;
  • Слабка ароматизація;
  • Не виявляється негативний вплив на печінку;
  • Підвищується апетит;
  • Процеси відновлення організму після тренінгу істотно прискорюються;
  • Підвищується лібідо і посилюється ерекція;
  • Яскраво виражений ефект пампінгу під час тренувальних занять.

Особливості препаратів


Болденон є своєрідним аналогом тестостерону, володіючи при цьому менш вираженими андрогенними властивостями. Якщо говорити простіше, то болденон не зможе значно підняти силові показники, але зате прискорить зростання маси. Варто визнати, що існують і інші ААС схожі за властивостями на болденон і володіють більш прийнятною вартістю. Однак цей стероїд має одну важливу особливість – значно збільшує апетит.

Новачкам важливо завжди пам'ятати, що навіть при використанні самих потужних стероїдів без дотримання висококалорійної програми харчування, що містить багато білкових з'єднань, результат буде не найкращий. З цієї причини анаболічний стероїд і включений до складу курс на якісну масу.

У той час як його соло застосування впливає на приріст маси повільно. А ось у поєднанні з сустаноном ефект буде відмінний. Результат не змусить себе чекати, і ви відчуєте вже після перших двох ін'єкцій. Сустанон являє собою суміш ефірів тестостерону різного терміну дії. Завдяки цьому препарат починає впливати на організм практично відразу після застосування, а його робота продовжується протягом тривалого відрізка часу. Завдяки здатності чоловічого гормону збільшувати показники сили і витривалості, атлети можуть тренуватися в два рази інтенсивніше.


Дозування препаратів


Всі якісні курси стероїдів припускають не тільки високий ефект, але і зручність при використанні. Обидва препарати слід приймати один раз протягом тижня. Дозування болденону складають 400-800 мг. Варто відзначити, що почати краще з мінімальної дози, а потім її плавно підвищувати. Що стосується сустанону, то він може бути використаний в кількості 250 міліграм один раз протягом трьох або чотирьох днів. Загальна тривалість курсу на якісну м'язову масу становить від 5 до 8 тижнів. Також для посилення дії препаратів можна додати в склад циклу оральні стероїди.


Побічні ефекти і після курсова терапія


Завдяки зазначеному вище дозуванні препаратів, побічні ефекти виключаються. Кожен із стероїдів гармонійно доповнює один одного, усуваючи при цьому весь негативний вплив на організм. Після завершення прийому ААС необхідно пройти відновлювальну терапію. Для цієї мети використовується кломід або тамоксифен. Якщо ваш стероїдний цикл перевищує 12 тижнів, то слід приймати гонадотропін, щоб прискорити виробництво організмом власного чоловічого гормону. Вам більше не потрібно думати, де купити стероїди. Це можна зробити просто і зараз в інтернет магазині спортивної фармакології.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації