СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкі каші їсти при занятті бодібілдінгом?


Лідером в області харчування для бодібілдінгу залишається гречана каша. Вона багата рослинними білками і вуглеводами, так само в ній багато різних мікроелементів. Взагалі- ця каша одна з небагатьох, яку варто вживати усім. Існує навіть особлива гречана дієта, яка підходить, у тому числі і бодибилдерам - а усе завдяки великій кількості білку в ній.

Які каші їсти при занятті бодібілдінгом

Суть її зводиться у вживанні впродовж деякого часу - від 2-х до 12-ти днів - тільки однієї гречаної каші. Теоретично за 12 днів можна скинути до 12 кг. Я б не радив дотримуватися такого жорсткого варіанту, але якщо спортсменові треба позбавитися від пари зайвих кілограмів, не втративши м'язової маси, то м'який варіант гречаної дієти підійде дуже до речі - впродовж декількох днів на вечерю їсти тільки гречану кашу. Так само вона підійде для закриття вуглеводного і білкового вікна відразу після тренування.

Друга за популярністю каша - горохова. Вона так само містить багато білку, але приводить і до негативних наслідків - газовиділення. Так само горох містить багато антиоксидантів і мінеральних речовин. За своїми поживними властивостями горох перевершує навіть гречану кашу, по калорійності - яловичину. Правда, немає єдиної думки, наскільки добре організм засвоює ці білки.

Ще однією популярною кашею є перловка. Вона теж дуже корисна - підійде і людям, які до спорту немають ніякого відношення - каша багата вітамінами, в ній вони містяться практично у повному складі. Так само в ній багато білку. Дуже специфічний смак каші можна перебити змішуючи її з м'ясом, або сиром.

Ну і, звичайно ж, не обійтися спортсменові без вівсянки. Її можна їсти безпосередньо перед тренуванням або з ранку, оскільки вона багата вуглеводами і тому добре забезпечує енергією організм. До того ж каша призводить до загального оздоровлюючого ефекту - сприяє кращій здатності згущуватися крові, прочищає кишковик і нормалізує його роботу. Як і інші каші містить безліч вітамінів.Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації