СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкі продукти сприяють втраті ваги


Деякі продукти сприяють набору ваги, ну і є певні продукти, які можуть підвищити ваші шанси розпрощатися із зайвими кілограмами. Як правило, ці продукти повні волокнами, таким чином, вони є надзвичайно поживними. Коли ви не голодні, ви не змушені переїдати. Отже, які ж продукти мають бути у вас на столі.

 

1. Яблука

 

Яблука є відмінними дієтичними продуктами, тому що вони з низьким вмістом калорій і високим вмістом води. Вони також володіють нерозчинними волокнами і необхідними поживними речовинами. Нерозчинні волокна важче переварити, так що наситять вас швидко, не викликаючи коливання рівня цукру в крові. Крім того, яблука містять кверцетин. Ця живильна речовина знижує ризик розвитку раку при одночасному зниженні рівня холестерину в крові. Ще краще, кверцетин допомагає покращувати здоров'я легенів, так що ви зможете працювати важче!

 

2 Яйця

 

Додавання яєць в свій раціон це відмінний спосіб залишатися струнким! Яйця з високим вмістом амінокислот, але з низьким вмістом калорій. Тим більше, якщо ви видалили жовток і з'їли тільки білок! Амінокислоти є будівельними блоками білка. Ці поживні речовини сприяють росту м'язів. Це є причиною, чому яйця є завжди опорою в дієті бодібілдера.

 

3. Цвітна капуста

 

Ще один чудовий продукт харчування, щоб додати його в свій раціон це кольорова капуста. Цвітна капуста належить до особливого класу овочів званих хрестоцвітими овочами. Ці овочі містять високі рівні поживних речовин і антиоксидантів, які сприяють здоров'ю організму. Цвітна капуста також наповнена сульфорафаном. Сульфорафан є живильною речовиною, що знижує ризик розвитку раку. Цей овоч є багатим джерелом вітаміну С і фолієвої кислоти. Ці поживні речовини працюють разом, щоб сприяти втраті ваги і підвищують енергетичні рівні.

 

4. Вівсянка

 

Починати день з ситної миски вівсянки є прекрасним способом зробити свою талію тоншою. Дослідження Університету Каліфорнії показало, що вживання вівсянки помагає в дієті для схуднення людини. У ході дослідження вчені контролювали дві групи учасників. Першій групі давали миску вівсянки на сніданок, в той час як друга група отримувала різне харчування на сніданок. Згідно з висновками, ті, хто їв вівсянку на сніданок втратили більше ваги у порівнянні з учасниками, які не їли вівсянку взагалі. Зрозуміло, якщо її їсти забагато, то ви почнете навпаки набирати вагу!

 

5. Арахіс

 

Ось відмінний привід перекусити арахісом, він може допомогти вам схуднути! Згідно з дослідженням Університету Пердью, арахіс містить унікальну комбінацію білків, жирів і незамінних поживних речовин, які роблять їх надзвичайно поживними. Тести показують, що люди худнули, які їли більше арахісу споживали менше калорій протягом дня!

 

6. Мигдаль

 

Наступного разу замість пампуха або булочки перекусіть жменею мигдалю. Мигдаль з неймовірно високим вмістом корисних масел і клітковини, які сприяють отриманню почуття ситості. Ці поживні речовини також сприяють поліпшенню живлення без непотрібних калорій. Дослідження показують, що люди, які на закуску вживали мигдаль, відчували себе ситими довше, ніж ті, хто перекушували іншими горіхами.

 

7. Грейпфрут

 

Завершує наш список дивовижний продукт для втрати ваги – це грейпфрут! Цей фрукт повний волокнами, вітаміном С і антиоксидантами. Порція грейпфрута допомагає приручити голод і потяг до забороненого за рахунок зменшення інсуліну в організмі! Він також завантажує ваш організм клітковиною, що насичує, не викликаючи сплески рівень цукру в крові.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації