СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк збільшити об’єм м'язів


Як збільшити об’єм м'язів розповідять фахівці нашого сайту. Досить часто у початківців бодібілдерів спостерігається тривала стагнація в рості м'язових волокон. Простіше кажучи у них не ростуть м'язи незважаючи на усі їх старання. Просто тренуючись слід правильно розуміти принципи збільшення об'ємів м'язів і у такому разі усе налагодиться, а необхідний результат буде досягнутий.

Для отримання бажаних результатів, а саме - збільшити об'єм м'язів, знадобиться: тренажерний зал, грамотно складена білкова дієта, протеїн, зручна спортивна форма.


Інструкція


Початківцям слід намагатися робити, якомога більше базових вправ, щоб збільшити об'єм м'язів. Слід забути на якийсь час про перекладини, гантелі і блоки на тренажерах.

Оскільки вони просто не дадуть вам вибухового результату, який можна сміливо отримати за допомогою штанги. З цієї причини тренувальний цикл повинен включати наступні вправи, щоб збільшити об'єм м'язів : станова тяга від підлоги, жим штанги стоячи, жим лежачи на горизонтальній лаві, жим лежачи на похилій лаві, присідання зі штангою. Ви зможете пропрацювати найбільші м'язи, які стануть інтенсивно рости.

Намагайтеся збільшувати число повторень в сеті. Спочатку буде достатньо 5-8 повторень в одному підході. Але для гіпертрофічної дії на м'язи слід додавати повторення, плавно довівши їх до 12-13 разів. Спочатку організм чинитиме опір, але після певного часу йому стане недостатньо традиційного навантаження.

Крім того, щоб збільшити об'єм м'язів, треба плавно збільшувати вагу на снарядах.

Важливо: м'язи збільшуються в об'ємах прямо пропорціонально штанзі, яку піднімає людина, що займається. При цьому чим вона буде важча, тим швидше ви отримаєте необхідний результат - об'єм м'язової маси. Слід обов'язково орієнтуватися на власні внутрішні резерви, але при цьому слід підвищувати вагу штанги приблизно на три кілограми в тиждень.

Обов'язково вживайте, якомога більше білку, щоб збільшити об'єм м'язів. За винятком грамотно сформованих тренувань потрібна дієта, яка допоможе забезпечити усі необхідні речовини для росту м'язів. Слід їсти не менше п'ять раз на день такі продукти, як яловичина, яйця, курка, сир, гречка, банани, вівсянка, пластівці і подібні. У такій їжі безліч білків, вуглеводів і цінних мікроелементів, без яких дуже важко накачати м'язи.

Введіть у свій щоденний раціон протеїнові коктейлі, щоб збільшити об'єм м'язів. Комплекс вітамінів і білок, як найкраще посприяє активному росту об'єму м'язів і відновленню після тренувань. Треба розвести 30-40 грам протеїнового порошку в половині літра молока і випити цю суміш за три прийоми між їдою. У разі грамотного виконання цих кроків, ви зможете в максимально короткий термін побачити інтенсивний ріст м'язів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації