СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк визначити розмір рашгарда?


Перед тим як вибрати рашгард у любителів єдиноборств виникає багато питань про матеріал, про виробника і дизайн даного виду екіпіровки. Але багато хто забуває запитати про найголовніше, про те, як визначити розмір рашгарда. Адже неправильно підібраний розмір може принести вам незручності під час тренування і замість того, щоб допомагати і бути непомітним, неправильно підібране екіпірування може зробити ваше тренування нестерпним.


Так як же правильно підібрати розмір?


як визначити розмір рашгарда

В першу чергу його треба поміряти, якщо у вас є можливість купити рашгард в спеціалізованому магазині для єдиноборств. Попросіть продавців дати вам кілька розмірів на примірку. Якщо ви вибираєте собі вільний рашгард, то все дуже просто, розміри практично завжди відповідають, і ви можете орієнтуватися на розмір ваших речей, тобто якщо ви носите футболку розміру M, то і рашгард вам потрібно купувати розміру M. Ми вкрай не рекомендуємо носити рашгард як вільну футболку, так як ви відразу втрачаєте всі переваги даного виду екіпіровки.

Але з обтягуючими рашгардами справи йдуть складніше, справа в тому, що у різних виробників можуть відрізнятися розміри і при цьому значно відрізнятися. Тому якщо у вас є можливість, то обов'язково потрібно його міряти. При мірці зверніть увагу на те, що рашгард повинен обтягувати ваше тіло, але не сильно стягувати його. Якщо одягнувши його, ви відчуваєте дискомфорт, то розмір вам не підходить. Тому найголовніше правило при підборі рашгарда можна сформулювати так: вам повинно бути зручно і комфортно, а рашгард повинен щільно прилягати до вашого тіла, але при цьому він не повинен обмежувати амплітуду ваших рухів. Відсутність якого-небудь дискомфорту вірна ознака того, що ви підібрали розмір правильно.

Якщо ви купуєте модель з довгим рукавом, то рукави повинні доходити до початку кисті, а довжина самої футболки може бути різною, кожен виробник робить її на свій розсуд.

Якщо у вашому місті немає спеціалізованих магазинів для єдиноборств, і вам доведеться замовляти рашгард в інтернет магазині з доставкою у свій регіон, то перед підтвердженням замовлення знайдіть в інтернеті розмірну сітку для своєї моделі. Зазвичай вони бувають прямо на сайті продавців, якщо ви не знайшли її там, то шукайте на сайті виробника. Але якщо її там немає, то тоді сміливо телефонуйте в магазин і вимагайте, щоб вони підібрали вам правильний розмір або надіслали кур'єра з кількома розмірами для примірки.

Вимірювати ширину плечей та грудної клітки немає ніякого сенсу, так як поки ви його не одягнули, він знаходиться в стислому стані, як тільки ви надягнете його, він розтягується і сідає по вашому тілу.

Тим більше за правилами деяких борцівських федерацій, брати участь у їх змаганнях можна тільки в рашгарді. Так що тепер він став майже обов'язковим предметом екіпірування спортсмена. Існують навіть спеціальні рашгарди для бразильського джиу-джитсу.

Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації