СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк вибрати спортивну футболку?


В цій статті я попробую вам розказати, як вибрати спортивну футболку, щоб ви знали, як правильно вибрати і ваші тренування стали комфортніші.
Футболка для занять спортом – повинна бути з натуральної тканини чи синтетики?

Натуральні тканини ціняться для повсякденного одягу. Але спорт передбачає особливі умови функціонування одягу, тому до спортивних футболок пред'являються наступні вимоги:

Футболка повинна бути еластичною, не заважати і не сковувати рухи.

як вибрати спортивну футболку

Вся волога, яка активно виділяється на тренуванні, повинна відразу виводитися назовні, не усмоктуючись тканиною. Це запорука гарної терморегуляції.

Футболка не повинна парити: для активних рухів потрібна дихаюча тканина.
Тканина футболки не повинна бути жорсткою, всі шви пом'якшені і добре тягнуться, футболка не липне до тіла.

Футболка повинна довго зберігати властивості й колір: спортивний одяг потрібно прати після кожного тренування, і повинна легко витримувати такий режим. Зручна посадка, відсутність зайвих деталей.

Яскраві кольори необов'язкові, але роблять спортсмена помітнішим на дорозі або в лісі.

Натуральна бавовна не відповідає всім вимогам: вона гірше тягнеться, ніж синтетика, і вбирає весь обсяг поту, не передаючи вологу в наступний шар одягу. Повністю синтетична неякісна тканина дрібного плетіння може володіти ефектом «плівки»: спортсмен активно потіє, але волога залишається на шкірі. Для занять влітку неприйнятно.

Допустимий компроміс — співвідношення — 60-70% бавовни і 30-40% поліестеру. Відмінні відгуки — по чистому поліестру і эластану, а також віскозі: футболки приймають форму тіла, легко тягнуться, добре відводять вологу і довго тримають колір і зовнішній вигляд.


Яка краща обтягуюча чи вільна футболка?


На смак і колір бігуна. При виборі обтягуючих футболки особлива увага приділяється правильному підбору розміру: нічого не повинно натирати або надмірно здавлювати, шви не повинні відчуватися при носінні.

Ще одна особливість обтягуючого одягу — компресійний ефект, підтримка м'язів і поліпшення кровообігу.


Корисні девайси


Спортивні футболки відомих брендів продаються з сітчастими вставками. Такі вставки покращують вентиляцію в місцях, які потіють сильніше: спина, пахви, прес.

Світловідбиваючі вставки підвищують безпеку спортсмена в темний час доби.


Де краще купити спортивну футболку


Купити спортивну футболку можна в магазині спортивного одягу, а можна і онлайн в інтернет магазині спортивного одягу, в другому варіанті, є свої плюси і мінуси. З плюсів : 1 дешевше получиться, 2 вибір кращий, ну , а змінусів : важче вибрати по розміру, потрібно добре себе зміряти і передати свої дані продавцю, щоб він підібрав під вас дану футболку. Хоча футболку не так вже і важко вибрати.

Ось тепер ви вже знаєте як вибрати спортивну футболку, бажаю вам гарної покупки і вдалих тренувань!
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації