СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк вибрати протеїнові батончики


Ми витрачаємо сотні гривень на поживні батончики. Як же розібратися серед такого розмаїття, адже є батончики насичені вуглеводами, протеїнами, є навіть такі, які повністю замінюють основний прийом їжі, з'явилися окремі батончики для чоловіків і жінок, ціни на спортивні батончики можуть відрізнятися в рази. Але головна проблема в тому, що люди не рахують калорії. Вони їдять батончики, приймають протеїнові коктейлі і доповнюють всю цю харчову різноманітність звичайною їжею.

У цій статті ми допоможемо розібратися у всьому розмаїтті спортивних батончиків.

як вибрати протеїнові батончики

Енергетичні батончики (вуглеводні)


Це найпоширеніший вид. Легкозасвоюваний і спеціально призначений живити організм великими дозами вуглеводів. Сімдесят відсотків калорій таких батончиків міститися у вуглеводах. Такі батончики повинні живити вас вуглеводами під час інтенсивних тренувань.

Після тренування вони дозволяють швидко заповнити запаси витраченого глікогену.
Якщо вам потрібні такі батончики, то шукайте продукт з високим вмістом вуглеводів і клітковини близько 2 грамів. А краще всього зупинити свій вибір на батончиках з вітаміном B, які дуже важливі для якісного засвоєння вуглеводів.

Але із енергетичними батончиками потрібно бути обережніше – вони містять до 350 калорій. А невідчутні інгредієнти, такі як ксиліт і малтитол погано засвоюються і можуть викликати дискомфорт.


Батончики для жінок


Такі батончики містять інгредієнти імовірно корисні для жінок: кальцій, фолієву кислоту, залізо, соєвий протеїн. Вони містять менше калорій і є хорошим вибором для велосипедистів. Батончики для жінок забезпечують їх мінералами і вітамінами, а також містять мінімальну кількість калорій.
Якщо вам підходять такі батончики, то вибирайте ті з них, які містять не більше 200 калорій. Або просто з'їдайте половину звичайних енергетичних батончиків.
Незважаючи на те, що ви отримуєте кальцій, залізо та інші жіночі нутрієнти, низький вміст калорій є також і недоліком таких батончиків.


Батончики для заміни їжі


Ці різноманітні батончики з тих чи інших причин не потрапили ні в одну з категорій або із-за кількості протеїнів або маркетингу.

Вони підходять для насичення організму вуглеводами, білками, жирами. Деякі люди використовують такі батончики в якості основної їжі, адже це найкращий спосіб уникнути переїдання.

При виборі звертайте увагу на натуральні інгредієнти. Батончики з зернами і фруктами краще справляються з насиченням організму антиоксидантами, вітамінами і мінералами.

Уникайте занадто частого вживання їх в їжу. Батончики відмінний варіант для перекусу, але звичайна їжа дає нам більшу різноманітність нутрієнтів і антиоксидантів, а також краще насичує.
Отже, ви ознайомилися з усіма видами спортивних батончиків. Як бачите, батончики відмінно підходять для насичення організму білками, вуглеводами, мінералами і антиоксидантами. Використовуйте їх в своєму спортивному харчуванні, і вам буде легше досягти ідеалу краси і здоров'я.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації