СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк вибрати куртку для бігу?


При бігових вправах потрібно дуже уважно підходити до вибору одягу. Дрібниць тут немає. Важливо все – кросівки, штани, куртки і додаткові аксесуари. Правильний одяг – це вже половина гарантії того, що тренування підуть на користь і допоможуть добитися відмінних результатів.

Як вибрати куртку для бігу, я постараюсь розказати Вам в цій статті. Спортивна куртка – це одна з головних частин екіпіровки для спортсменів, які займаються бігом. До вибору даного одягу потрібно підходити відповідальністю. Правильна куртка принесе в заняття легкість і комфорт. Неправильна – перетворить їх на справжню муку. Сьогодні на ринку спортивного інвентарю багато подібного одягу. І людина необізнана часто стикається з проблемою вибору. Можна, звичайно, просто купити товар відомого виробника, і таким чином не хвилюватися за якість. Але бренд – це ще не запорука успіху і правильного вибору. Спортивні куртки повинні, перш за все, відповідати особливим вимогам. Наприклад, добре вентилювати повітря, виводити з-під одягу зайву вологу і при цьому утримувати всередині тепло.

як вибрати куртку для бігу

На жаль, багато хто ставиться до підбору одягу недостатньо серйозно. Деякі й зовсім не квапляться в магазин, а сподіваються знайти щось підходяще в домашньому гардеробі. В результаті надягають куртку від старого спортивного костюма, в якому ходять по вулиці. Під неї якийсь светр або просту футболку, і виходять на бігову доріжку. А через якийсь час ці люди починають скаржитися, що надмірно втомлюються під час тренувань, що немає ніяких помітних результатів, що біг не приносить радості. І, як правило, все закінчується тим, що людина відмовляється від тренувань і взагалі від занять спортом, повертаються до пасивного способу життя з усіма витікаючими звідси негативними наслідками.

І головне, ці люди навіть не здогадуються, що причина «розчарування» у спорті криється в неправильному підборі екіпіровки.


Вибір бренду


Ми не будемо радити якогось конкретного виробника, це було б неправильно. Компаній, які займаються випуском професійної екіпіровки, сьогодні чимало. Хоча серед них є, звичайно, визнані лідери. Наприклад, багато хто навіть професійні атлети використовують куртки для бігу asics. Це японська компанія, яка давно зарекомендувала себе в даній галузі.

Є ще один японський виробник – компанія «Mizuno», яка також славиться своїми товарами. Не варто забувати і про таких західних корифеїв у даній сфері, як «Adidas» або «Nike». Але, знову ж, повторимося, бренд – це не найголовніше при підборі спортивних курток.


Вибір якості


Перше, на що потрібно звернути увагу в магазині, це як на вас «сидить» бігова куртка. Вона повинна бути елементарно зручною. А ідеальний вибір – це коли одяг облягає тіло. Куртка не повинна сковувати рухи, інакше вона буде відверто заважати під час бігу. До того ж, тісна куртка не може добре вентилювати повітря. Ви або почнете потіти, або будете мерзнути.

Але куртка для бігу не повинна бути більше вашого розміру. Якщо одяг буде «висіти» на людині, то під час тренувань створиться відомий ефект «вітрила». Тобто будь-який вітер буде роздмухувати її, помітно погіршуючи при цьому спортивні показники. До того ж занадто простора куртка – це велика ймовірність переохолодження тіла.

І ще одна порада. Купуйте куртки зі світловідбиваючими елементами. Не виключено, що ви будете іноді тренуватися в ранкові або вечірні години, коли видимість на вулиці ще недостатньо ясна. А дані деталі екіпіровки збільшать вашу безпеку.

Тепер Ви знаєте, як вибрати куртку, на що потрібно звертати увагу, щоб ваші пробіжки несли користь для вашого здоровя, а не шкоду (щоб Ви не простудились).
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації