СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк уникнути тренувального плато


Тренувальним плато умовно названий стан організму спортсмена, під час якого відбувається зупинка таких фізичних параметрів, як ріст м'язової маси, сили, витривалості і ін. Тренувальне плато досягається із-за пристосування організму до регулярних однотипних навантажень. Як показали дослідження, гіпертрофія мускулатури є наслідком незвичних для м'язової тканини стимулюючих навантажень. В даному випадку йдеться про перенавантаження або навантаження, які по рівню перевищують попередні навантаження.

Перенавантаження у бодібілдингу забезпечують шляхом постійного збільшення ваг для кожного наступного тренування.

Тренувальна програма людей, що займаються пауерліфтингом або бодібілдінгом, повинна регулярно змінюватися. Якщо ж цього не відбувається, то приблизно через півроку тренувань спортсмен досягає тренувального плато. Новачкам в силових видах спорту важливо знати, що використання однієї і тієї ж програми упродовж 6 місяців неприпустимо.


Як визначити наявність тренувального плато


Основна ознака тренувального плато у бодібілдингу - зупинка росту м'язової маси. Для пауерліфтинга головним критерієм є відсутність приросту силових показників. Ці ознаки з'являються, тоді як спортсмен дотримується правильної дієти, приймає необхідне спортивне харчування, має відмінне здоров'я. Також тренувальне плато нерідко є наслідком перетренованості.


Як позбавиться від тренувального плато


Змінити тренувальну програму
Створити новий раціон, що має велику калорійність
Почати приймати вітамінно-мінеральний комплекс
Ввести перенавантаження за принципом шокування
Виділити м'язам час для повного відновлення
Ввести високо інтенсивний тренінг
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації