СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк швидко втратити 5 кг


Якщо у вас намічається велика подія або пляжний відпочинок на носі і ви намагаєтеся придумати, як швидко втратити 5 кг (зайві кілограми в останню хвилину, то ці поради вам знадобляться.

Ми всі знаємо, що успіх в процесі схуднення на 80 відсотків залежить від того, що і як ми їмо. Це не означає, що тепер потрібно сидіти на голодній дієті, просто скоротіть споживання калорій і ведіть щоденник харчування, щоб оцінити ту кількість калорій, яку ви споживаєте за день. Наведені нижче фітнес поради можете сміливо включати в свій план, так як вони допоможуть вам досягти успіху набагато швидше.

як швидко втратити 5 кг

1. Комплекс вправ


Кращі вправи для втрати ваги це силові вправи, які задіють відразу кілька груп м'язів. Наприклад, присідання, оскільки вони задіють три великі групи м'язів на вашому тілі: чотириглавий м'яз, підколінні сухожилля, і сідниці. Робота їх буде викликати мікротравми в м'язових волокнах, тим самим створюючи крепатуру після тренування, коли ваше тіло буде вимагати більше енергії (тобто калорій), щоб відновити ці м'язи.


2. Кардіо вправи


Як зрозуміти – ефективні ваші кардіо тренування? Є простий спосіб зробити це, якщо ви в змозі розмовляти під час вправи, тоді ви працюєте не з достатньою інтенсивністю. Щоб отримати максимум вигоди від вашого тренування, необхідно викладатися на повну силу, тоді ваш організм буде отримувати більше кисню і ви будете тренувати ваше тіло більш ефективно використовувати кисень.


Найкраще тренування, щоб швидко втратити 5 кг


Найбільш ефективним тренуванням втрати ваги вважається інтервальне тренування, завдяки якому ви зможете за короткий час спалити достатню кількість калорій. Це тренування поєднує в собі силові тренування і кардіо навантаження, що дає подвійний ефект.

Як це працює: виконуйте тренування 3 рази на тиждень, відпочиваючи, принаймні один день між тренуваннями. Виконуємо одну за іншою вправу без перерви, потім робимо 30 секунд відпочинок і повторюємо цикл знову стільки повторень, скільки у вас вийде. Як варіант, кожне коло можна змінювати кардіо вправу. Повторіть цю схему від шести до десяти разів. Якщо ви відчуваєте, що у вас є трохи більше енергії, після 10 інтервалів, закінчите сильною кардіо вправою, такою як стрибки з високо піднятими колінами або стрибки з присіданням ще кілька хвилин.
Вам будуть потрібні наступні снаряди та обладнання: медбол, бігова доріжка, скакалка і таймер.

1. Кидки медбола: встаньте в стійку, ноги трохи ширше, ніж на ширині плечей, підніміть м'яч над головою і сильно киньте м'яч вниз, злегка присівши і задіявши м'язи черевного преса. Відразу візьміть м'яч назад, встаньте і повторіть. Виконайте стільки повторень, скільки можна за 30 секунд.

2. Кардіо вибух: виконайте спринт на біговій доріжці (на 10,5 до 12 км / год), виконайте стрибки через скакалку, або зробіть бурпи або стрибки з високо піднятими колінами від 30 до 60 секунд, в залежності від вашого рівня фізичної підготовки і скільки енергії у вас є.Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації